Stopka i płytka ściegowa do ściegu prostego Janome 860405906 do maszyny Janome QXL605, TXL 607

  • szt.
  • 133,45 zł
  • Niedostępny
Stopka i płytka ściegowa do ściegu prostego Janome 860405906 do maszyny Janome QXL605, TXL 607
 

 Stopka w połączeniu z płytką ściegową tworzy doskonały zestaw do szycia ściegiem prostym (stebnowym) zarówno bardzo delikatnych jak i grubych materiałów. 
Mały otwór w stopce i płytce ściegowej sprawia, że podczas szycia cienkich, delikatnych tkanin (jak batyst czy jedwab) nie wpadają one (nie są wciągane) w płytkę ściegową w trakcie szycia. Powstały ścieg jest idealnie równy i gładki. Natomiast w przypadku grubych, zbitych materiałów, igle jest łatwiej przebić się przez ich strukturę materiału. Dodatkowo na płytce ściegowej znajdują się oznaczenia umożliwiające równe szycie od krawędzi materiału w przedziale od 1 do 4,5 cm oraz kąty 45, 60, 90 oraz 120 (pomocne podczas łączenia elementów patchworkowych).Ten zestaw doskonale sprawdzi się zawsze podczas szycia ściegiem prostym (stebnowym) szczególnie, podczas wykonywania ozdobnych stebnowań przy krawędziach czy podczas podwijania materiału. Stopka jest montowana na szybkowymienny uchwyt Matic, co sprawia, że jej wymiana jest szybka i bardzo łatwa. 
Płytkę ściegową mocujemy w miejscu uniwersalnej płytki, standardowo za pomocą dwóch śrubek. Przy pomocy tego zestawy można szyć tylko ściegiem prostym z centralną pozycją igły! Zestaw ten pasuje do maszyny Janome QXL605 oraz TXL607.

   
Do maszyn domowych do maszyn z szerokością ściegu 7 mm Janome QXL605, TXL 607
Przeznaczenie do szycia ściegiem prostym
Chwytacz n.d.
Materiał metal