Serwis profesjonalnych generatorów pary, żelazek i stołów prasowalniczych
 
 
Zajmujemy się naprawą profesjonalnych generatorów pary, żelazek i stołów prasowalniczych. Długoletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi producentami profesjonalnego sprzętu do prasowania pozwoliły nam zdobyć wiedzę oraz umiejętności niezbędne do skutecznego radzenia sobie z różnego rodzaju awariami.
Począwszy od diagnozy, przez dobranie odpowiednich części i sposobów działania, aż po finalizację czyli uporanie się z usterką - zapewniamy kompleksową obsługę nawet w najtrudniejszych przypadkach, przywracając nawet kilkunastoletnie urządzenia do czasów świetności.
Naprawiamy generatory pary oraz inne produkty przede wszystkim produkcji najlepszych firm specjalistycznych takich jak Battistella, Rotondi czy Comel, jednak jesteśmy do Państwa dyspozycji także w przypadku profesjonalnego sprzętu innych producentów.
Do dyspozycji klientów jesteśmy także telefonicznie - w niektórych przypadkach wystarczy bowiem krótka instrukcja słowna, żeby samodzielnie rozwiązać problem. W takich przypadkach służymy nie tylko radą, ale też szerokim przekrojem części do większości dostępnych na rynku profesjonalnych generatorów pary, żelazek i stołów prasowalniczych.
serwis generatorów pary