Od biznesplanu do poważnej działalności - wsparcie w uzyskaniu i realizacji dofinansowania
 
 
Współcześnie coraz więcej osób decyduje się opuścić bezpieczny etat u innego pracodawcy na rzecz własnej działalności gospodarczej. Podjęcie takiej decyzji wiążę się najczęściej z konieczności zainwestowania własnych środków w narzędzia niezbędne do jej wykonywania. Jednocześnie istnieją jednak sposoby wsparcia początkujących przedsiębiorców w postaci dofinansowania np. na otwarcie działalności gospodarczej dla bezrobotnych.
Dla wielu osób takie wsparcie ze strony instytucji publicznych jest nieodzowne przy próbie realizacji własnych celów. Duża część tego typu dofinansowań przeznaczona jest dla osób bezrobotnych, a przyznające je urzędy pomagają w ten sposób ambitnych i aktywnym osobom.
Jako sprzedawcy z wieloletnim doświadczeniem służymy wsparciem na każdym etapie procesu starania się o tego typu dofinansowanie - od ogólnego zarysu działalności, przez dobór odpowiednich urządzeń i przygotowanie niezbędnego biznesplanu, aż po realizację zamówienia wraz z wprowadzeniem do zawodu w postaci szkolenia i doradztwa merytorycznego.
Każdy kto chciałbym zamienić swoją pasję do krawiectwa w zawód i pomysł na zawodowe życie może zgłosić się do nas, niezależnie od tego na jakim etapie swojego planu się znajduje. Merytoryczne wsparcie ze strony osób znających branżę, jej trendy oraz zapotrzebowanie na wyposażenie każdej pracowni krawieckiej jest bowiem bezcenne dla każdego, kto chcę stworzyć coś wyjątkowego.
dofinansowania