Zasady zakupów w niższych cenach w adamar.pl
Rabat 3 procent

 

 

kliknij i zobacz produkty objęte rabatem 3%

Rabat 5 procent

 

 

kliknij i zobacz produkty objęte rabatem 5%

Rabat 10 procent

 

 

kliknij i zobacz produkty objęte rabatem 10%

 
 
W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór produktów przydatnych w każdym domu, a także specjalistycznego sprzętu pomocnego w trakcie prowadzenia różnych działalności. Specjalnie dla Państwa dokładnie selekcjonujemy producentów, których produkty przedstawiamy w naszej ofercie - każdy z nich cechuje się więc wysoką jakością i zapewnia pracę na wysokim poziomie.

Przygotowaliśmy dla Państwa promocję, dzięki której pojawia się możliwość dokonania zakupu tych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby skorzystać z rabatów wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Po założeniu konta i zalogowaniu ceny wybranych produktów zostaną obniżone o stosowny rabat.

Procedura umożliwiająca uzyskanie rabatu wygląda następująco:

Krok 1 - Załóż konto w naszym sklepie, a następnie potwierdź je w swojej skrzynce mailowej,
Krok 2 - Wróć do naszego sklepu i zaloguj się na swoje konto,
Krok 3 - Po zalogowaniu ceny wszystkich produktów objętych promocją automatycznie zostają obniżone o stosowny rabat i obowiązują podczas dokonywania zakupów.

W promocji kluczowy jest krok 2 - rabat uzyskać można bowiem wyłącznie po zalogowaniu się przed dokonaniem zakupu. W przypadku braku zalogowania obowiązująca jest standardowa cena produktów.

Warto przy tym dodać, że w przypadku każdych zakupów na kwotę przekraczającą 300 złotych nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z dostawą produktów na wskazany adres.

Zachęcamy do skorzystania z promocji i życzmy udanych zakupów!

Zespół adamar.pl