Hafciarstwo hobbystyczne i profesjonalne - doradztwo, szkolenia i sprzedaż hafciarek oraz oprogramowania
 
 

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się zdobienie różnego rodzaju odzieży za pomocą haftu komputerowego. W porównaniu z innymi technikami zdobienia wyróżnia się on dużą trwałością i odpornością, a dodatkowo - właściwie wykonany - jakością, której nie można uzyskać w żaden inny sposób. Szeroki zakres dostępnych produktów pozwala na korzystanie z haftu zarówno w warunkach domowych, jak i całkowicie przemysłowych.

Niezależnie od tego czy jesteś hobbystą-amatorem, czy profesjonalistą z dobrze działającym biznesem możesz zwrócić się do nas po fachową pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzętu do Twoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór sprzętu hafciarskiego - począwszy od podstawowych, 1-igłowych hafciarek, przez hafciarki wieloigłowe, aż po najbardziej zaawansowane hafciarki wielogłowicowe. Wśród nich znajdują się produkty takich producentów jaki Janome, Brother, Texi, Husqvarna, Pfaff czy Ricoma.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tego typu sprzętu pozwala nam dobrać urządzenia idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Służymy wsparciem odnośnie wyboru konkretnych modeli hafciarek, dodatkowego oprzyrządowania i niezbędnych akcesoriów. Pomagamy także w wyborze elementu, który jest niezbędny na etapie przygotowywania do haftu, a więc oprogramowania hafciarskiego. Pomożemy także postawić pierwsze kroki na ścieżce projektanta haftów pokazując w jaki sposób obsłużyć program i na co należy zwrócić uwagę podczas jego użytkowania.

haftowanie - doradztwo