Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Janome

Japońska firma Janome istnieje od ponad osiemdziesięciu lat, a oferowane przez nią maszyny do szycia cechują się bardzo wysoką jakością i niebanalnym projektowaniem. Nazwa firmy w języku japońskim oznacza "oko węża" i wzięła się od metalowej szpuli, która została przez nią wynaleziona w latach 20-tych poprzedniego wieku. Innowacja ta stała się przepustką Janome do wielkiego świata producentów tego rodzaju urządzeń.

W swojej ofercie firma posiada różnego rodzaju maszyny do szycia – mechaniczne, zaawansowane technologicznie i stosowane za pomocą komputera. Dzięki ich dużej różnorodności, możliwy jest zakup zarówno prostszych rozwiązań (10 ściegów), aż do tych najbardziej rozbudowanych, dających niemal nieograniczone możliwości szycia oraz niezrównaną wydajność pracy (nawet 1000 ściegów na minutę!). Maszyny do szycia Janome wyróżniają również bardzo wysoka trwałość, wynikająca z zastosowania metalowych konstrukcji, a także precyzja – poszczególne modele pozwalają między innymi haftować koronki na elastycznym materiale.