Wąż spustowy Comel - B0780

  • szt.
  • 51,25 zł
 
Wąż spustowy Comel do generatorów pary -  
Oryginalny wąż spustowy Comel do czyszczenia kotłów wytwornic pary. Po zamontowaniu do zaworu spustowego wytwornicy pary umożliwia komfortowe (bez chlapania) spuszczenie pary wraz z zanieczyszczeniami z kotła parowego.
Posiada końcówkę z uszczelką i gwintem zewnętrznym 1/4 cala - długość 1 metr.
Dedykowany do wytwornic pary i stołów prasowalniczych z wytwornicą pary wyposażonych w spustowy zawór kolowy z gwintem wewnętrznym 1/4 cala. Na przykład Comel: Pratika, Pratika CMP, Comel Comelux Maxi C, Maxi C5 oraz Futura RC i RC5 i innych; Battistella: Barbara 31, Saturnino Plus, Vulcano i innych.
ważne

Jak zamontować do zaworu spustowego z gwintem zewnętrznym 1/4 cala?

Niektóre wytwornice pary wyposażone są w zawór spustowy z gwintem zewnętrznym 1/4 cala, na przykład Comel Pratika. W takim przypadku należy wymienić zawór spustowy na zawór z gwintem wewnętrznym 1/4 cala, na przykład: zawór 20429 - zobacz lub dokupić w dowolnym sklepie z hydrauliką lub pneumatyką przejściówkę na gwint wewnętrzny 1/4 cala. 

 

 

Dane techniczne  
Montaż gwint zewnetrzny 1/4 cala 
Długość 100 cm
Dedykowana do generatorów pary Comel: Pratika, Pratika CMP, Comelux Maxi C, Maxi C5 oraz Futura RC i RC5 i innych; Battistella: Barbara 31, Saturnino Plus, Vulcano i innych