Tamborek magnetyczny 22,2 x 22,2 cm do hafciarek KRAFFT 15-igłowych

  • Oceń produkt:  
  • Producent: KRAFFT
  • Dostępność:  jest - wysłanie do 5 dni jest - wysłanie do 5 dni  

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 567,57 zł brutto
  • szt.
  • 542,66 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Tamborek magnetyczny 22,2 x 22,2 cm do 15 - igłowych hafciarek komputerowych KRAFFT
 

Tamborek magnetyczny o wymiarach 222 x 222 mm. Dedykowany do profesjonalnych 15-igłowych hafciarek KRAFFT (np. KF-CT1501H, KF-CT1502H) oraz hafciarek innych producentów np. RICOMA, Texi i wielu innych z rozstawem ramy 39,5 cm i zgodnymi uchwytami.

Jak działa tamborek magnetyczny:

Tamborek magnetyczny Texi na dwóch ramach (górnej i dolnej) posiada bardzo silny magnes. Dzięki takiemu rozwiązaniu aplikacja na tkaninę jest wygodna i bardzo szybka. Nie ma potrzeby regulacji śrubami jak w tradycyjnym tamborku. Wystarczy umieścić materiał na dolnym tamborku i nałożyć górny tamborek, a wtedy oba automatycznie zacisną materiał.
Konstrukcja utrzymuje materiał na miejscu dzięki dużej sile magnetycznej, eliminując jednocześnie prawdopodobieństwo pozostawienia śladów po obręczach - inaczej niż w przypadku tradycyjnych tamborków ze skręcanymi obręczami.
Magnetyczne obręcze nie otwierają się podczas haftowania, a potężna siła magnetyczna zapobiega przesuwaniu się tkaniny podczas łączenia projektów lub haftowania dużych obszarów.
Tamborki magnetyczne w zasadzie w 100% zastępują tradycyjne, ale szczególnie nadają się do haftowania na kołdrach, ręcznikach, kurtkach, kieszeniach i na wszystkich innych materiałach, przy których tradycyjne tamborki zawodzą. 

ważne

Sprawdź rozstaw ramy

Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się czy uchwyty tamborka (w hafciarkach wieloigłowych są regulowane) da się ustawić w rozmiarze wybranego tamborka magnetycznego. Parametr "Wymagany rozstaw ramy" podany jest w danych technicznych poniżej.

Jeśli nie masz pewności najpierw skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy ci wybrać obręcze.

 
całkowita szerokość tamborka
 
Dane techniczne  
Przeznaczenie haftowanie
Powierzchnia max. 22,2 x 22,2 cm
Wymagany rozstaw ramy 39,5 cm
Do hafciarek wieloigłowych KRAFFT KF-CT1501H, KF-CT1502H; RICOMA RCM-1501TC-7S; TEXI 1501 TS