Stebnówka Zoje A6000P-D-G-01 SET - do lekkich i średnich materiałów - silnik AC servo 230V

  • szt.
  • Cena katalogowa: 2 397,25 zł
  • Rabat: -71,92 zł (3 %)
  • 2 325,33 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka z obcinaniem nici i silnikiem energooszczędnym Zoje A6000P-D-G-01 do lekkich i średnich tkanin
 
maszyna do szycia stebnówka zoje zj-a6000p
Nowej generacji (2023) profesjonalna stebnówka z automatycznym obcinaniem nici z dolnym transportem przeznaczona do krawiectwa lekkiego i sredniego Zoje A6000P-D-G jest maszyną kompletną i gotową do natychmiastowego działania. Wyposażona jest w podstawowe funkcje automatyczne - obcinanie nici, pozycjonowanie igły, regulacja prędkości, które znacząco poprawiają komfort użytkowania. Sterowanie funkcjami maszyny odbywa się z pomocą czytelnego wyświetlacza LCD. Skrzynka sterowania jak i silnik zintegrowane ą z główką maszyny - konstrukcja mechatroniczna.
Stebnówka Zoje A6000P posiada nowoczesną mechatroniczną budowę. W stosunku do poprzednich modeli serii (Zoje ZJ9503G, ZJ9513G, A6000D) zastosowano uproszczony system prowadzenia nici, regulację prędkości szycia oraz zwiększono siłę wkłucia igły wraz z wysokością podnoszenia stopki (od 5,5 do 13 mm) co znacznie powiększa spektrum grubości zszywanych tkanin. 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

  • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
  • Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Silnik elektroniczny z napędem bezpośrednim podłączony bezpośrednio do wału głównego zapewnia szybsze uruchomienie maszyny bez użycia paska i od 60 do 70% oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Najistotniejszą zaletą jest cicha praca, niewielkie zużycie energii, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz wprowadzenie pozycjonera igły do standardowego wyposażenia maszyny.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny  oraz przyspiesza czas reakcji.
centralny uklad smarowania Centralny układ smarowania
Stebnówka posiada wydajny, centralny system smarowania z tradycyjna miską olejową.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
automatyczne obcinanie nici Automatyczne obcinanie nici
Maszyna do szycia Zoje uzbrojona jest w system automatycznego obcinania nici, który można wyłączyć lub włączyć przyciskiem znajdującym się na zintegrowanym z maszyną panelu sterowania.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia czytelny, panel sterowania z wyświetlaczem LCD.
pozycjonowanie igły Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczna funkcja zatrzymania igły u góry lub u dołu zapewnia znaczny wzrost wydajności, ponieważ nie wymaga obsługi kółkiem ręcznym przez operatora. Gwarantuje 15% wzrost produktywności.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w nowej generacji, wydajne oświetlenie pola pracy LED - wbudowane jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.

 

Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i  średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak | do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki kolanowy | ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecana grubość 135x5 | Nm 65-110 (#9-#18)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Automatyczne ryglowanie nie
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Transport wsteczny tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 50 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Uwagi  
W zestawie znajdują się: olej, śrubokręty x 2, szpulki do bębenka x 3, igły x 10, pokrowiec ochronny