Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Stebnówka Texi HD Forte Cilindro-B UF Premium EX - lamowarka, tapicerska z potrójnym transportem

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Texi
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 8 868,00 zł
 
Profesjonalna maszyna do szycia (stebnówka cylindryczna) z potrójnym transportem do krawiectwa ciężkiego (bardzo ciężkiego, kaletniczego) TEXI HD FORTE CILINDRO-B UF PREMIUM EX
 
Maszyna do szycia, stebnówka Texi HD Forte Cilindro-b Uf Premium Ex.
Profesjonalna, stebnówka z potrójnym transportem przeznaczona do krawiectwa ciężkiego, bardzo ciężkiego i kaletniczego Texi (maszyna kompletna).  

Dzięki zastosowaniu potrójnego transportu (wbita igła przesuwa się razem z materiałem i ząbkami dolnego i górnego transportu) jest to idealna maszyna do szycia materiałów o słabym poślizgu oraz do naszywania kilku warstw (np. kieszenie, aplikacje, naszywki, itd.) Seria Cilindro to maszyny do szycia z łożem cylindrycznym o małej średnicy (51mm) dzięki czemu są idealne do szycia w trudno dostępnych miejscach, więc są idealne dla tapicerów, kaletników oraz producentów odzieży, obuwia i galanterii skórzanej. Dodatkowo stebnówka którą państwu oferujemy jest przystosowana do lamowania (również na ostrych łukach). Lamownik zależnie od sposobu zawijania i szerokości taśmy jest zamawiany oddzielnie.
Maszyna do szycia ma podwieszany energooszczędny silnik AC SERVO 750W, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy stębnówki.

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana w pakiecie PREMIUM EX. W skład tego pakietu wchodzi 2-letnia, pełna gwarancja i profesjonalny stół szwalniczy Texi (podstawa malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, idealnie dopasowany do krzeseł Ergolinia oraz ekologiczny blat o wymiarach 105/50/4cm z 30 warstwowej brzozowej sklejki pokryty odpornym laminatem a na bokach zabezpieczony listwami ABS).

Texi HD Forte UF Premium EX posiada centralny system smarowania.
 
Silnik AC servo 230V podwieszany - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek).  Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
 
Ważne - gwarancja, produkty gratis. Pakiet PREMIUM EX
2-letnia, pełna gwarancja, profesjonalny stół szwalniczy Texi 105/50/4cm 
 
Maszyna kompletna - stebnówka Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy. 
 
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów grubych
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak do 6mm
Regulacja szerokości ściegu nie
Typ transportu dolny ząbkowy, górny ząbkowy i igłowy
Podnośnik stopki ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 14mm
Maks. prędkość szycia 2800 ściegów/min
Typ smarowania knotowe
System igieł 134-35
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 110
Oświetlenie pola pracy nie
Lamowarka tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Rodzaj i rozmiar łoża cylindryczne, 51mm
Regulacja wysokości kroczenia stopki tak
Rozmiar chwytacza duży
Grubość nici 20 zalecana przez producenta
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo podwieszany
Zasilanie 230V
Moc 750W
Regulacja prędkości: tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 24 miesiące