Stebnówka Texi HD Forte-B UF Premium EX XL - tapicerska / kaletnicza, potrójny transport, lamowarka

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Texi
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 8 953,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna specjalistyczna maszyna do szycia tapicerska, kaletnicza, lamowarka z potrójnym transportem i dużym chwytaczem do krawiectwa ciężkiego Texi HD Forte-B UF Premium EX XL
 
Maszyna do szycia, lamowarka Texi HD Forte-B Uf Premium EX XL
Profesjonalna lamowarka tapicerska z potrójnym transportem przeznaczona do krawiectwa ciężkiego, bardzo ciężkiego i kaletniczego Texi.
Dzięki zastosowaniu potrójnego transportu (wbita igła przesuwa się razem z materiałem oraz ząbkami dolnego transportu i z górnym transportem stopkowym) jest to idealna maszyna do szycia materiałów o słabym poślizgu oraz do naszywania kilku warstw (np. kieszenie, aplikacje, naszywki, itd.). Maszyna przeznaczona jest do lamowania (również na ostrych łukach), doskonała dla tapicerów, kaletników, producentów odzieży skórzanej, siedzeń samochodowych (automotive). Lamownik należy zamawiać oddzielnie, zależnie od szerokości taśmy i sposobu zawijania.
Texi HD Forte UF Premium posiada centralny system smarowania.
Maszyna do szycia ma podwieszany energooszczędny silnik AC SERVO 750W, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy stębnówki.
Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana w pakiecie PREMIUM. W skład tego pakietu wchodzi roczna, pełna gwarancja i profesjonalny stół szwalniczy Texi (podstawa malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, idealnie dopasowany do krzeseł Ergolinia oraz specjalnie powiększony blat o wymiarach 130 x 90/70 x 4 cm z 30-warstwowej brzozowej sklejki pokryty odpornym laminatem a na bokach zabezpieczony listwami ABS).
 

 

Silnik Texi Power 750 S Premium Silnik Texi Power 750 S Premium
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek). Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Potrójny transport Potrójny transport
Maszyna wyposażona jest w potrójny transport, co oznacza, że materiały transportowane są zarówno przez dolny transporter ząbkowy, jak i przez górny stopkowy oraz za pomocą igły. Gwarantuje to odpowiednie doskonałe radzenie sobie nawet najbardziej wymagającymi materiałami.
Powiększona płyta stołu Powiększona płyta stołu
Płyta stołu jest powiększona i specjalnie wyprofilowana, co znacznie ułatwia sycie dużych elementów. Jej wymiary to 130 x 90/70 x 4 cm (długość x szerokość w największym miejscu i w najmniejszym x wysokość).
Maszyna kompletna Texi Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
 

 

Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie średnie i grube materiały
Ścieg stebnowy (lamowanie)
Regulacja długości ściegu do 6 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu potrójny: dolny ząbkowy, górny stopkowy oraz igłowy
Podnośnik stopki ręczny, kolanowy
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki do 14 mm
Maksymalna prędkość szycia 2800 ściegów na minutę
Typ smarowania centralne
System igieł 134-35
Oświetlenie pola pracy nie
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne ryglowanie nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Kontroler ściegu początkowego nie
Przestrzeń pomiędzy igielnicą a ramieniem maszyny 26 cm
Płyta stołu (blat) powiększona 130 x 90/70 x 4 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika Texi Power 750 S Premium, energooszczędny AC Servo, podwieszany
Zasilanie 230V
Moc 750W
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 24 miesiące