Stebnówka Siruba DL7200D-NH1-16 - automat do krawiectwa ciężkiego - AC servo, 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Siruba
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena katalogowa: 5 776,63 zł
 • Rabat: -173,30 zł (3 %)
 • 5 603,33 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia, stebnówka Siruba DL7200D-NH1-16 - 230V - transport ząbkowy - igłowy, do materiałów średnich i ciężkich
 
 
Profesjonalna maszyna do szycia typu stebnówka z transportem ząbkowo-igłowym (model 2023) przeznaczona do ciężkiego szycia (maszyna kompletna).
Stebnówka jest wyposażona w funkcje automatyczne szycia: automatyczne obcinanie nici, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie na początku i końcu szycia. Sterowanie nimi umożliwia przejrzysty, prosty w obsłudze panel, zintegrowany z główką maszyny do szycia.
Maszyna szyje z prędkością do 3500 ściegów/minutę, posiada ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia (do 5,5 mm) z dokładnością do 0,1 mm.
Siruba DL7200D-NH1-16 jest najnowszym modelem serii maszyn do szycia z transportem ząbkowo - igłowym, posiada nowoczesną budowę. Do głównych nowości należą: 
 • podwójny system obcinania nici - zapewnia wyjątkowo krótką (3 mm) nitkę pozostawioną po obcięciu
 • zaprogramowane wzory ściegów oraz system do ich modyfikacji - stebnówka posiada kilka zaprogramowanych wzorów ściegów stebnowych oraz funkcję programowania i zapamiętywania własnych. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Sirubę DL7200D są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiają wytrzymałość zszycia 
 • nowy mechanizm wipera (nipper) przytrzymujący nitkę na początku szycia, umożliwia on ponadto zastosowanie większej ilości różnorodnego oprzyrządowania dodatkowego
 • wzmocniony mechanizm transportu tkanin
 • nowy, mocny siłownik podnoszenia stopki
 • silne, obustronne oświetlenie pola pracy LED z regulacją natężania
 • system smarowania z zamkniętym obiegiem - maszyna nie posiada tradycyjnej otwartej miski olejowej, dzięki czemu olej pozostaje czysty i na dłużej zachowuje swoje właściwości smarujące
 • cztery przyciski funkcyjne - z łatwym dostępem, umieszczone obok igielnicy. Po naciśnięciu umożliwiają: szycie wstecz, dodawanie pojedynczych ściegów, szycie 1/2 ściegu, szycie 1/4 ściegu

Wszystkie elementy takie jak silnik, panel sterowania, skrzynka sterująca, oświetlenie zostały zintegrowane z główką maszyny do szycia.

Maszyna do szycia ma wbudowany energooszczędny silnik AC SERVO DirectDrive, co zmniejsza o 70% zużycie energii i ma olbrzymi wpływ jakość pracy i trwałość stebnówki.
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat
Maszyna zmontowana jest na przemysłowej podstawie i blacie:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu o wymiarach 105 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Smarowanie centralne - zamknięty obieg
Maszyna nie posiada tradycyjnej otwartej miski olejowej, dzięki czemu olej pozostaje czysty i na dłużej zachowuje swoje właściwości smarujące.
transport ząbkowy-igłowy Transport ząbkowo-igłowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny podwójny transport ząbkowo-igłowy, co zapewnia skuteczne przesuwanie nawet bardziej wymagających materiałów.
ściegi ozdobne Ściegi ozdobne
Maszyna posiada możliwość zaprogramowania odcinków szycia - wzorów składających się ze ściegu stebnowego szytego po linii prostej w sekwencji przód-tył, co pozwala na uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych i wzmocnionych. W pamięci zapisanych jest 8 wzorów fabrycznych.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem i oznaczeniami funkcji.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się przyciski funkcyjne, które umożliwiają wykonanie: dodanie pojedynczego ściegu, transport wsteczny, szycie 1/2 lub 1/4 ustawionej gęstości ściegu 
duża przestrzeń szycia Pole pracy
Odległość między igielnicą a kolumną maszyny wynosi 26 cm. 
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów grubych
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5,5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu podwójny: ząbkowo-igłowy
Podnośnik stopki automatyczny (9 mm) | kolanowy (13 mm) | ręczny (5,5 mm)
Wznos igły 18,0 mm
Maksymalna prędkość szycia 3500 ściegów/min
Typ smarowania centralne - zamknięty obieg
System igieł | zalecane grubości 16x231 (DBx1) | Nm 110 do 130 (#18 - #21)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB b.d.
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Extra funkcje  
Elektroniczna regulacja gęstości ściegu ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5,5 mm
Przyciski funkcyjne 4 przyciski funkcyjne umieszczone przy igielnicy: 1/2 długości ściegu, 1/4 długości ściegu, dodanie pojedynczego ściegu, transport wsteczny
Programowalne wzory ściegów maszyna posiada 8 zaprogramowanych fabrycznie wzorów ściegów, umożliwia także tworzenie nowych i zapisywanie ich w pamięci
Elektroniczna regulacja gęstości szycia   ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5 mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak