Stebnówka Jack H2 - do krawiectwa ciężkiego - transport ząbkowo-stopkowy

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • Cena katalogowa: 3 431,70 zł
 • Rabat: -171,58 zł (5 %)
 • 3 260,12 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka Jack H2 z podwójnym transportem ząbkowo-stopkowym do ciężkich materiałów
 
maszyna do szycia stebnówka jack h2
Profesjonalna stebnówka z podwójnym transportem ząbkowo-stopkowym przeznaczona do krawiectwa ciężkiego Jack H2 to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Maszyna zmontowana jest w oryginalnym stole i podstawie Jack o wymiarach 120 x 55 cm.
Stebnówka H2 posiada podwójny transport - dolny ząbkowy oraz górny w postaci kroczącej stopki, co gwarantuje doskonałe przesuwanie dolnych i górnych warstw zszywanych materiałów. Znakomicie sprawdza się podczas szycia skór, materiałów tapicerskich czy innych trudnych w transporcie.
Stebnówka Jack H2 posiada centralne smarowanie, ulepszony system chłodzeniawbudowane oświetlenie LED oraz łatwy w obsłudze panel sterowania, który pozwala w wygodny sposób sterować funkcjami stebnówki. Poza regulacją prędkości (do 2 tysięcy wkłuć na minutę) użytkownik ma także do dyspozycji funkcję pozycjonowania igły góra/dół. Smarowanie drążka stopki stałym smarem wyklucza ewentualny kłopot z możliwością zaplamienia materiału olejem.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat Jack Original
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Jack:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu o wymiarach 120 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
centralne smarowanie Centralne smarowanie
System centralnego smarowania zapewnia optymalne rozprowadzanie oleju po wszystkich niezbędnych miejscach. Jednocześnie drążek stopki smarowany jest smarem stałym, co chroni przed przypadkowym zabrudzeniem materiału olejem.
transort ząbkowo-stopkowy Transport ząbkowo-stopkowy
Maszyna posiada nowoczesny, podwójny transport, na który składają się dolne ząbki oraz górna krocząca stopka. Gwarantuje do doskonale przesuwanie nawet najbardziej wymagających materiałów.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z wbudowanym głośnikiem, czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o trzystopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów ciężkich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 8 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu dolny ząbkowy oraz górny krocząca stopka
Podnośnik stopki ręczny | kolanowy
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 8 mm | 16 mm
Maksymalna prędkość szycia 2000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecany zakres grubości igieł 135x17 (DBx17) | NM 125 - 160 (20-23#)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Automatyczne ryglowanie nie
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 120 cm x 55 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 750W
Regulacja prędkości tak