Stebnówka Jack A6F-EH - do krawiectwa średniego i ciężkiego - transport ząbkowo-igłowy, ramię 30 cm

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumenci
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 535,00 zł brutto
 • szt.
 • 5 535,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka z transportem ząbkowo-igłowym oraz powiększonym polem pracy Jack A6F-EH
 
maszyna do szycia stebnówka jack a6f
Profesjonalna stebnówka z podwójnym transportem ząbkowo-igłowym przeznaczona do krawiectwa ciężkiego Jack A6F-EH to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Stebnówka A6F wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie.

Co nowego w Jack A6F z roku 2022?

 • Elektroniczna regulacja długości ściegu - posiada silnik krokowy sterujący ustawieniem długości ściegu, a także odpowiada za funkcję ryglowania. Rozwiązanie znacznie redukuje poziom hałasu podczas ryglowania a także pozwala precyzyjnie ustawić długość ściegu z dokładnością 0,1 mm
 • Programowanie ściegów - Jack A6F-E posiada także funkcję programowania odcinków ściegów, co umożliwia uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych. Posiada ona możliwość zapamiętania wzorów  ozdobnego szycia, które można indywidualnie konfigurować z poziomu panelu. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Jack A4F są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiają wytrzymałość zszycia - sugerowane zastosowanie to na przykład szycie tkanin technicznych narażonych na duże obciążenia ściegu - szycie żagli, namiotów, odzieży technicznej lub roboczej.

Stebnówka Jack A6F posiada dodatkowo powiększone pole pracy, a odległość pomiędzy korpusem a igielnicą wynosząca aż 30 cm pozwala na komfortowe szycie dużych materiałów. A6F dysponuje też zamkniętym układem smarowania (brak typowej miski olejowej), co gwarantuje mniejsze zużycie oleju, a także optymalizuje proces smarowania mechanizmów maszyn i zabezpiecza materiał przed zabrudzeniem. Igielnica w maszynach Jack A6F została wykonana ze specjalnego stopu węgla (o zwiększonej elastyczności oraz odporności na ścieranie) – nie wymaga smarowania – dzięki temu znacznie spada ryzyko zaplamienia materiału podczas szycia.

Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy. Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Zamknięty układ smarowania
Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Niewielka ilość oleju znajduje się bowiem w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Dzięki temu zapewnione jest mniejsze zużycie oleju, a także bardziej precyzyjne smarowanie mechanizmów maszyny.
transort ząbkowo-igłowy Transport ząbkowo-igłowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny podwójny transport ząbkowo-igłowy, co zapewnia skuteczne przesuwanie nawet bardziej wymagających materiałów.
powiększone pole pracy Powiększone pole pracy
Pomiędzy igielnicą a korpusem maszyny znajduje się aż 30 centymetrów przestrzeni, co pozwala na komfortowe przeszywanie nawet materiałów o większej powierzchni.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka Jack A6F wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem oraz przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów ciężkich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 4,5 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu podwójny: ząbkowo-igłowy
Podnośnik stopki automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5 mm - 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł | zalecane gróbości 135X5 (DBx5) | Nm 110 do 130 (#18 - 21)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Extra funkcje  
Przyciski funkcyjne 3 przyciski funkcyjne umieszczone przy igielnicy: 1/2 długości ściegu, dodanie ściegu, ryglowanie
Programowalne odcinki szycia funkcja umożliwiająca szycie ozdobnymi i wzmocnionymi ściegami stebnowymi
Elektroniczna regulacja gęstości szycia   ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5 mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.