Półautomatyczna wytwornica pary Comel Pratika CMP INOX z pompą wirową

  • szt.
  • Cena katalogowa: 3 386,19 zł
  • Rabat: -101,59 zł (3 %)
  • 3 284,60 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna wytwornica pary Comel Pratika CMP INOX z półautomatycznym napełnianiem| bez żelazka |
 
generator pary Comel Pratika
Comel Pratika CMP INOX jest profesjonalnym generatorem pary o pojemności kotła 5 litrów z dodatkowym, 8 litrowym, pojemnikiem na zapas wody i automatycznym napełnianiem kotła.
Za napełnianie kotła parowego odpowiada wydajna pompa wirowa, sterowana ręcznie przyciskiem - takie rozwiązanie zapewnia ciągłą pracę bez konieczności robienia przerw na dolanie wody. Kocioł może być także napełniany standardowo po odkręceniu korka. Jednorazowe napełnienie kotła daje możliwość 4 godzinnej pracy ciągłej.
Obudowa wytwornicy wykonana jest z nierdzewnej stali INOX dla zapewnienia trwałości, na której umieszczono włącznik żelazka i wytwornicy pary, manometr, lampki kontrolne informujące o gotowości do pracy i wskaźnik ilości wody w kotle  oraz zewnętrzne gniazdo z podłączeniem do zasilania i sterowania wytwornicą pary. Zewnętrzne gniazdo elektryczne umożliwia zastosowanie dowolnego urządzenia parowego - żelazka, szczotki parowej lub pistoletu detaszerskiego do odplamiania.
Bezpieczeństwo gwarantują: elektrozawór z regulacją ilości pary, podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody. Konserwacja - łatwa i szybka dzięki zewnętrznemu zaworowi spustowemu, który ułatwia usuwanie osadów z wnętrza kotła.
Comel Pratika CMP INOX jest urządzeniem, które doskonale sprawdzi się jako wyposażenie szwalni,  krawieckiego zakładu usługowego, sklepu odzieżowego, hotelu czy restauracji. 
W działaniu wykorzystuje metodę suchej pary powszechnie stosowaną w przemyśle. Po podłączeniu dowolnego urządzenia parowego (szczotka parowa do finiszu, żelazko parowe, pistolet do odplamiania) posiada nieporównywalną skuteczność w porównaniu do  zwykłych żelazek i parowców.
 
Sterowanie generatorem pary Battistella Saturnino. Brak Żelazka w zestawie
Żelazko prezentowane na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu.
rózne urządzenia do prasowania Różne urządzenia do prasowania - do prasowania, odświeżania lub odplamiania
Generator pary posiada gniazdo zewnętrzne umożliwiające łatwe i szybkie podłączanie różnych urządzeń do prasowania. Po podłączeniu żelazka jest wysokiej klasy systemem do prasowania, po podłączeniu szczotki parowej umożliwia prasowanie i odświeżanie w pionie a po podłączeniu pistoletu detaszerskiego jest systemem do usuwania plam i zabrudzeń.
do pracy profesjonalnej Do użytku profesjonalnego
Generator pary Comel zaliczany jest do urządzeń typu SEMI-INDUSTRIAL. Dzięki swoim profesjonalnym parametrom powinien być stosowany w pracy komercyjnej - szwalnie, pracownie krawiecki, pralnie, hotele, restauracje, itd.
system do profesjonalnego prasowania Wysłanie wyłącznie na palecie
Ze względu na bezpieczeństwo produktu w transporcie wytwornice pary marki Comel wysyłamy wyłącznie jako przesyłkę paletową.
 
Dane techniczne  
Zasilanie 230 V | 50 Hz
Moc całkowita 2400W
Moc żelazka n.d
Moc grzałki kotła | pompy 1900W | 500W
Pojemność kotła 5 L
Pojemność dodatkowego zbiornika 8 L 
Praca przerywana | praca ciągła tak | tak
Ciśnienie robocze wytwornicy pary 2,5 bar
Napełnianie półautomatyczne + ręczne
Zabezpieczenia podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody w kotle
Wymiary (w x sz x g) 88 x 23 x 52 cm
Waga 33,7 kg
Wyposażenie  
  • podkładka silikonowa pod żelazko
  • pejcz trzymający przewody