Patelnia granitowa WOK Lacor Eco Piedra 28 cm - 24138

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Lacor
  • Kod producenta: 8414271241383
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 168,00 zł
 
Patelnia granitowa WOK Lacor 24138 - Eco Piedra 28 cm
 
patelnia wok granitowa lacor eco piedra
Patelnia granitowa Eco-Piedra z kolekcji hiszpańskiej firmy Lacor to doskonałe rozwiązanie do każdej kuchni. Posiada budowę typu WOK i przeznaczona jest dla zwolenników kuchni azjatyckiej. Wykonana została z wysokiej jakości grubego odlewu aluminium, a jej powierzchnia pokryta jest nieprzywierającą, przyjazną dla środowiska powłoką TRIcapa wzmocnioną kamieniem, która zapewnia odpowiednie warunki do smażenia bez lub z niewielką ilością tłuszczu. Jej użytkowanie ułatwia poręczny i doskonale leżący w dłoni uchwyt z silikonu wytrzymującego temperaturę aż do 180ºC. Grube, ferromagnetyczne dno odpowiada za równomierną dystrybucję ciepła i szybkie gotowanie oraz pozwala na użytkowanie jej na wszystkich rodzajach kuchenek. Patelnia znakomicie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, a dla utrzymania wszystkich właściwości powłoki zaleca się czyszczenie jej ręcznie za pomocą miękkiej strony gąbki.
 
nieprzywierajaca powloka Ekologiczna, nieprzywierająca powłoka wolna od PFOA
Powierzchnia patelni pokryta jest nieprzywierającą powłoką, dzięki której smażenie odbywa się w komfortowych warunkach. Firma Lacor przykłada ogromną uwagę do ekologii, dlatego powłoka na naczyniach firmy jest trwała i ekologiczna - wolna od PFOA i wszelkich związków szkodliwych
zdrowe gotowanie Zdrowe gotowanie z Lacor
Firma Lacor przykłada ogromną uwagę do komfortu i zdrowia użytkowników swoich produktów. Prócz tego, że każde naczynie marki jest w 100% biodegradowalne to projektowane i wykonane jest w technologiach umożliwiających zdrowe gotowanie.
nieprzywierajaca powloka Nieprzywierająca powłoka TRIcapa
Powierzchnia patelni pokryta jest 3-warstwową, trwałą, przyjazną dla środowiska, nieprzywierającą granitową powłoką TRIcapa. Nie zawiera PFOA, jest łatwa w czyszczeniu dzięki ochronie przed przywieraniem.
poreczny uchwyt Poręczny, na wysoką temperaturę uchwyt
Dzięki poręcznemu uchwytowi pokrytemu silikonem odpornym na temperaturę do 180ºC, patelnia doskonale leży w dłoni, jej użytkowanie jest bardzo wygodne.
dno indukcyjne Dno indukcyjne
Patelnia wyposażona jest w dno, dzięki któremu można użytkować ją na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym także na kuchenkach indukcyjnych.
dwa lata gwarancji Dwa lata gwarancji
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
 
Dane techniczne  
Materiał aluminium, silikon
Uwagi wolne od PFOA
Gwarancja 2 lata
Zmywarka nie zaleca się
Wymiary  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary  
Średnica ∅ 28 cm
 
mycie w zmywarce zabronione
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną
bpa free