Owerlok Siruba 737L-504M2-15/DKLU - 3 nitkowy, mereżka - silnik DD AC servo 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Siruba
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena katalogowa: 4 195,09 zł
 • Rabat: -125,85 zł (3 %)
 • 4 069,24 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Owerlok 3-nitkowy, mereżka do krawiectwa lekkiego i średniego Siruba 737L
Profesjonalny, 1-igłowy / 3-nitkowy owerlok przeznaczony do obszywania ściegiem mereżka (1,5 mm) do krawiectwa lekkiego i średniego Siruba (maszyna kompletna). Dedykowany do przemysłu, punktów usługowych oraz zakładów krawieckich.
Siruba 737L to nowoczesna maszyna o dużej maksymalnej prędkości szycia - do 6500 ściegów/minutę. Parametry szwu mereżka dla tego modelu to: długość ściegu - do 3,6 mm, całkowita szerokość ściegu - 1,5 mm. Maksymalne podnoszenie stopki - do 6,0 mm.
Nowością w konstrukcji overlocków Siruba serii 700L jest na nowo zaprojektowany system prowadzenia nici gwarantujący niezmienną jakość ściegu nawet przy największych prędkościach szycia. Efekt uzyskano przez zastosowanie nowych materiałów we wszystkich elementach mających kontakt z nitkami oraz szytym materiałem. Ma to na celu poprawę jakości ściegu oraz łatwiejszą regulację maszyny, lepszą jakość uzyskiwanych szwów i szerszy zakres zastosowań. Producent gwarantuje dobrą jakość szwów przy szyciu cienkich jak i ciężkich materiałów.
Użycie najnowocześniejszych technologii doprowadziło także do zmniejszenia wagi poszczególnych elementów maszyny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i trwałość mechanizmów. Maszyna do szycia jest cicha, stabilna i niezawodna, bez względu na prędkość pracy silnika..
W owerloku Siruba wykorzystano nowoczesny, energooszczędny silnik AC SERVO, który pozwala oszczędzić do 70% energii w porównaniu z silnikami sprzęgłowymi. Zintegrowana budowa - silnik, napęd igielnicy są wbudowane w główkę - gwarantując cichą pracę bez wibracji.
Siruba posiada skrzynkę sterującą dającą szybki dostęp do regulacji parametrów szycia i pracy maszyny. Komfortową pracę zapewnia precyzyjne oświetlenie pola pracy LED.
Owerlok Siruba 737L posiada centralny układ smarowania.
maszyna kompletna Zoje

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

 

Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

Ścieg owerlokowy - 4 nitkowy

3-nitkowy ścieg owerlokowy mereżka
Owerlok Siruba 737L szyje 3-nitkowym ściegiem owerlokowym mereżka. Całkowita szerokość ściegu wynosi 1,5 mm, a długość do 3,6 mm.

inteligentne funkcje owerloka

Automatyczne i inteligentne funkcje
Maszyna do szycia  posiada skrzynkę sterującą z wyświetlaczem, dzięki której można sterować automatycznymi funkcjami. Np. prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igieł, oświetleniem.

zintegrowany system olejowy

Smarowanie centralne
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Siruba posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo lekkie i średnie
Ścieg 3-nitkowy mereżka
Długość ściegu do 3,6 mm
Szerokość ściegu 1,5 mm
Typ transportu dolny ząbkowy | różnicowy
Podnośnik stopki nożny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 6,0 mm
Maksymalna prędkość szycia 6500 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł | zalecana grubość B-27 | NM 65 (#9)
Ilość igieł 1
Rozstaw igieł n.d.
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne n.d.
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak