Owerlok Jack JK-E4S-5-03/333 (3+4) - 5-nitkowy - silnik AC servo 230V

 • Oceń produkt:  
    Zobacz recenzje (1)
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 997,50 zł brutto
 • szt.
 • 3 763,80 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalny, szwalniczy owerlok 5-nitkowy Jack E4S-5 - szerokość obrzucania 4mm | całkowita szerokość ściegu 7mm
 
owerlok Jack E4-5
Szwalniczy 5-nitkowy owerlok z transportem dyferencjalnym, przeznaczony do profesjonalnego krawiectwa. Dedykowany do szycia przemysłowego, punktów usługowych, zakładów krawieckich. Owerlok seryjnie wyposażony jest w pozycjonowanie igły i oświetlenie pola pracy LED.
Owerlok Jack E4S w wersji 5-nitkowej jest bezpośrednim następcą owerloka E4-4 - od poprzednika różni go jednak jedna istotna rzecz. Jack E4S wzbogacony został bowiem o dodatkową dźwignię do regulacji wysokości ząbków transportera, która w znaczący sposób ułatwia dostosowanie działanie maszyny do aktualnie szytego materiału. Dźwignia może zostać ustawiona na jednym z trzech dostępnych poziomów: A (materiały bardzo lekkie), M (lekkie i średni) oraz H (średnie i ciężkie). Sama dźwignia znajduje się z lewej strony owerloka pod blatem roboczym.
Maszyna do szycia posiada wbudowany w główkę wysokiej jakości energooszczędny silnik 230V, zamontowany bezpośrednio na wale głównym - system Direct Drive. Pozwala on na pracę z pełną, maksymalną prędkością aż 5500 ściegów na minutę, jest cichy, niezawodny, energooszczędny.
Owerlok Jack posiada prosty, elektroniczny panel sterowania umożliwiający regulację prędkości szycia, sterowanie pozycjonowaniem igły a także możliwość szybkiego powrotu do ustawień fabrycznych.
Maszyny do szycia Jack konstruowane i budowane są ze szczególnym naciskiem na trwałość. Wszystkie posiadają nowoczesną, zintegrowaną konstrukcję wału zmniejszającą moment obrotowy maszyny, dzięki czemu są stabilne, silne i ciche.
 
maszyna kompletna jack JK-E4-5 Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

Ścieg owerlokowy - 5- nitek

5-nitkowy i 3-nitkowy ścieg owerlokowy
Owerlok Jack szyje 5-nitkowym ściegiem owerlokowym, którego forma polega na jednoczesnym wykonaniu 3-nitkowego ściegu obrębiającego (4mm) i zabezpieczającego ściegu zszywającego. Całkowita szerokość ściegu wynosi 7mm

Po zdemontowaniu jednej igły owerlok szyje 3-nitkowym ściegiem obrębiającym o szerokości 4mm.

Uniwersalne przeznaczenie owerloka

Do różnych materiałów
Owerloki Jack serii E4S mogą być stosowane do szycia wszystkich rodzajów tkanin i wykorzystywane do szycia lekkiego, średniego i ciężkiego - dostosowanie jego pracy do aktualnych potrzeb ułatwia umieszczenie pod blatem roboczym dźwigni regulacji wysokości ząbków. Dźwignia może zostać ustawiona na jednym z trzech dostępnych poziomów: A (materiały bardzo lekkie), M (lekkie i średni) oraz H (średnie i ciężkie). Sama dźwignia znajduje się z lewej strony owerloka pod blatem roboczym.

inteligentne funkcje owerloka

Automatyczne i inteligentne funkcje
Maszyna do szycia Jack posiada zintegrowany panel sterowania z wyświetlaczem, dzięki któremu można sterować automatycznymi funkcjami. Np. prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igielnicy (góra-dół). Posiada także tryb uśpienia, który wyłacza maszynę podczas bezczynności.

zintegrowany system olejowy jack

Smarowanie centralne - suchy obieg
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy ze zintegrowanym filtrem oleju. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Jack posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo lekkie i średnie
Ścieg 3-nitkowy | 5-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu 3,8 mm
Szerokość ściegu obrzucanie 4 mm | całkowita 7 mm
Typ transportu dolny ząbkowy | różnicowy 0,7-2
Podnośnik stopki nożny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5 mm
Maksymalna prędkość szycia 5500 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł B27
Zalecana grubość igieł Nm 90
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 3 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne regulacja wysokości ząbków transportera
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 

 

 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.