Owerlok automaty Zoje B9500-13-ED3-02 - 4-nitkowy, do lekkich i średnich + RABAT dla zalogowanych

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Zoje
  • Kod producenta: B9500-13-ED3-02
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  produkt na zamówienie - realizacja  uzgadniana indywidualnie produkt na zamówienie - realizacja uzgadniana indywidualnie  
  • szt.
  • 4 888,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Automatyczny owerlok 4-nitkowy do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje B9500-13-ED3-02
 
Maszyna do szycia, owerlok Zoje B9500-13-PD3-02
Automatyczny, profesjonalny, 2-igłowy / 4-nitkowy owerlok przeznaczony do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje (maszyna kompletna). Idealny do przemysłu, punktów usługowych, zakładów krawieckich.
B9500-13-ED3-02 to maszyna szwalnicza do szycia ze zintegrowanym, zasilanym elektrycznie, systemem odsysania ścinków, automatycznym obcinaniem nici i podnoszeniem stopki. Nie wymaga podłączania do źródła sprężonego powietrza. To rozwiązanie pozwala na efektywniejsze szycie i łatwiejsze utrzymanie maszyny, w czystości.
Owerlok B9500-13-ED3-02 szyje z maksymalną prędkością 7000 ściegów na minutę, szerokość ściegu wynosi 6 mm. Stopka podnosi się na wysokość 6 mm. Zoje B9500-13-ED3-02 to przemysłowy owerlok z ulepszonym, centralnym układem smarowania.
Maszyna do szycia posiada wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy owerloka.
Sterowanie, silnik i bezpośredni napęd igielnicy zostały wbudowane w główkę maszyny, co pozwala skutecznie redukować wibracje. Łatwy dostęp do parametrów szycia zapewnia czytelny panel sterujący. Obsługę maszyny dodatkowo ułatwią komunikaty głosowe. Pole pracy oświetla energooszczędna i precyzyjna lampka LED.

 

maszyna kompletna Zoje

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.

Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Wbudowany energooszczędny silnik AC Servo 230V
Energooszczędny silnik posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem . Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości pracy funkcję pozycjonowania igły.

Silnik wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - to rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny i umożliwia precyzyjne szycie z większymi prędkościami.

funkcje automatyczne

Inteligentne szycie - funkcje automatyczne
Główną cechą systemu automatycznego owerloka Zoje jest umieszczenie w płytce ściegowej dwóch sensorów. Pierwszy, po podłożeniu materiału, automatycznie podnosi stopkę; drugi, po opuszczeniu przez tkaninę płytki ściegowej, zarządza automatycznym obcinaniem nici.

Owerlok Zoje posiada także zintegrowany, automatyczny system odsysania ścinków. Nie wymaga użycia kompresora.

Ścieg owerlokowy - 4- nitki

4-nitkowy i 3-nitkowy ścieg owerlokowy
Owerlok Zoje szyje 4-nitkowym ściegiem owerlokowym, a po zdemontowaniu jednej igły owerlok szyje ściegiem 3-nitkowym. Szerokość obrzucania wynosi 4 mm całkowita szerokość ściegu 6 mm.

inteligentne funkcje owerloka

Funkcje - sterowanie
Maszyna do szycia Zoje posiada zintegrowany z wyświetlaczem panel sterowania, dzięki któremu można sterować automatycznymi funkcjami.
Panel sterowania umożliwia łatwe zarządzanie maszyną - prędkością i kierunkiem obrotów silnika, pozycjonowaniem igieł, oświetleniem i wszystkimi innymi funkcjami serwisowymi.

zintegrowany system olejowy

Smarowanie centralne
Owerlok posiada smarowanie centralne z zamkniętym systemem smarowania igielnicy. Konstrukcja układu smarowania eliminuje możliwość wycieku oleju.

oswietlenie pola pracy LED

Zintegrowane oświetlenie pola pracy LED
Zoje posiada oświetlenie pola pracy. Lampka wbudowana jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.

 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie krawiectwo lekkie i średnie
Ścieg 3-nitkowy | 4-nitkowy owerlokowy
Długość ściegu do 4 mm
Szerokość ściegu do 6 mm
Typ transportu dolny ząbkowy | różnicowy
Podnośnik stopki automatyczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 6 mm
Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/min.
Typ smarowania centralne
System igieł B-27
Ilość igieł 2
Rozstaw igieł 2 mm
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Płyta stołu standard 105x50 cm
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Specjalne elektryczne odsysanie ścinków, komunikaty głosowe
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak