Nóż taśmowy Oshima OB-900A/C - stół 150 x 180 cm - rękawica ochronna GRATIS

 • Oceń produkt:  
 • Producent: OSHIMA
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna
 • Dostępność: czas realizacji do 31 dni czas realizacji do 31 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27 733,00 zł brutto
 • Czas realizacji: instalacja u klienta - termin uzgadniany indywidualnie
 • szt.
 • 24 304,80 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Taśmowy nóż krojczy do tkanin OSHIMA OB-900A/C - wysokość cięcia do 18 cm
 
 
Profesjonalny taśmowy nóż krojczy do tkanin Oshima przeznaczony jest do krojenia wszystkich rodzajów materiałów (tkanin, dzianin, tkanin powlekanych, ocieplin itp.) - doskonale wycina wzór pod każdym kątem. Jest szczególnie skuteczny w cięciu większej ilości warstw (do 18 cm), maksymalną i minimalną grubość krojonego pokładu limituje rodzaj materiału.
Precyzyjne wykrawanie - dzięki zamontowanemu systemowi nadmuchu tworzona jest warstwa powietrza między blatem a ciętymi tkaninami co znacząco ułatwia przesuw wielu warstw tkanin jednocześnie. Wysoka prędkość pracy ostrza umożliwia precyzyjny, szybki rozkrój i wykrój wielu warstw w liniach prostych, po łukach, robienie nacięć w dowolnym kształcie. Dodatkowo regulacja prędkości pracy noża umożliwia dopasowania przesuwu ostrza do gatunku krojonych materiałów, zabezpieczając je przed topieniem (tkaniny z włóknem syntetycznym) lub strzępieniem. Wbudowana ostrzałka ostrzy nóż w czasie 4 do 5 sekund. 
Sterowanie odbywa się za pomocą cyfrowego panelu sterowania, który umożliwia między innymi włączanie i wyłączanie zasilania, nadmuchu, regulację i kontrolę prędkości pracy - sterowanie wszystkimi funkcjami.
Bezpieczeństwo pracy
Nóż Oshima posiada w standardzie czujnik kontrolujący pracę ostrza oraz automatyczny system bezpieczeństwa ostrza (BKSS - band knife security system) zabezpieczający przed jego wypadnięciem z toru pracy. Dzięki temu praca z nożem jest jeszcze bardziej bezpieczna. Zaleca się także używanie stalowych rękawic ochronnych (dostępne w sklepie adamar.pl - zobacz) w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa dłoni.

Taśmowy nóż krojczy - charakterystyka

Specjalistyczne noże taśmowe przeznaczone są do precyzyjnego wykrawania elementów z różnych rodzajów materiałów tekstylnych - od małych elementów i pianek tapicerskich po wielowarstwowe pokłady grubych materiałów. Uniwersalne i wysokowydajne noże taśmowe mogą stanowić niezależne stanowisko pracy lub mogą zostać połączone ze stołem krojczym. Wygodne w obsłudze i wysokowydajne noże taśmowe dostosowują swoją prędkość do wszystkich typów materiałów. Specjalistyczna ostrzałka zapewnia rewelacyjną jakość ostrzenia przy minimalnym zużyciu taśmy. Ułatwione krojenie i możliwość lekkiego operowania pokładem przeznaczonym do cięcia. Każde nóż wyposażony jest w system nadmuchujący tworzący tzw. poduszkę powietrzną, która umożliwia łatwe i precyzyjne przesuwanie krojonych elementów.
dostawa, montaż, rozruch i szkolenie gratis

Dostawa, montaż i szkolenie GRATIS*

Dostawa, wniesienie i montaż u klienta gwarantujemy GRATIS. Na miejscu zapewniamy także rozruch urządzenia oraz szkolenie  w zakresie obsługi.

*GRATIS obowiązuje w przypadku dostaw do 300 km odległości od siedziby naszej firmy (Rynek 11, Kielce). Powyżej 300 km dostawa, montaż i szkolenie wyceniane są indywidualnie.

rękawica ochronna - wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar rękawicy ochronnej

Do każdego noża taśmowego Oshima dodajemy gratis rękawicę ochronną CHAINEX. Prosimy o podanie (telefonicznie lub e-mail) rozmiaru rękawicy.

Tabelę rozmiarów pobierz tutaj.
Dostępne rękawice zobacz tutaj

 
Dane techniczne  
Typ noża taśmowy
Wymiary ostrza 3860 x 10 x 0,45 mm
Regulacja prędkości pracy tak
Grubość krojenia do 180 mm
Prześwit (między ostrzem a ramieniem nośnym) 900 mm
Zintegrowana ostrzałka tak
Wymiary blatu 1500 x 1800 mm
Nadmuch z płyty stołu  tak
Moc 1150 W
Napięcie 230 V
Waga 310 kg
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
Szkolenie, instalacja oprogramowania oraz dowóz sprzętu do klientaSzkolenie, instalacja oprogramowania oraz dowóz sprzętu do klienta
W przypadku dostaw do 300 km wszystkie te elementy otrzymują Państwo gratis ze strony naszego sklepu.

W przypadku dostaw powyżej 300 km koszt dowozu, instalacji i szkolenia wyceniany jest indywidualnie. Prosimy o kontakt w celu udzielenia szczegółowych informacji: info@adamar.pl lub 501 248 748.

Odległość liczymy od siedziby naszej firmy (Rynek 11, Kielce).
Rękawica ochronna dla krojczegoRękawica ochronna dla krojczego
Rękawice siatkowe typu CHAINEX zapewniają pełne bezpieczeństwo. Używanie tych rękawic jest szczególnie wymagane przy wykonywaniu operacji odbywających się przy użyciu noży krojczych w przemyśle tekstylnym, skórzanym, papierniczym.