Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Juki

Należąca do grona czołowych producentów maszyn do szycia firma Juki słynie z wysokiej jakości tworzonych produktów. Oferowane przez nią urządzenia cechują się ponadprzeciętną wydajnością i zastosowaniem innowacyjnych technologii, dzięki którym ich działanie jest niezawodne. Skorzystać z oferty firmy mogą zarówno osoby prywatne, jak i większe firmy wykorzystujące maszyny w ilościach przemysłowych. Producent od wielu lat stopniowo zdobywa coraz lepszą pozycję na rynku, dzięki czemu cieszy się rosnącym zainteresowaniem Klientów.

Proponujemy Państwu maszyny do szycia Juki, które pod względem liczby funkcji i ściegów dostosowane są do różnych potrzeb – zarówno tych mniej, jak i bardziej wymagających użytkowników. Najbardziej zaawansowane urządzenia posiadają ponad 200 ściegów, a do tego wyposażone zostały w przydatne funkcje i możliwości, w tym system wyboru najczęściej używanych ściegów, automatyczne naprężenie nici czy nowatorskie systemy transportowe. Warto wiedzieć, że każde urządzenie japońskiego producenta odznacza się wysoką trwałością i funkcjonalnością.