Kawiarka elektryczna Ariete Moka Aroma Grande czerwona - 1368 06

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Ariete
  • Kod producenta: 8003705117365
  • Gwarancja: 2 lata
 
Kawiarka elektryczna Ariete 1368 06 - Moka Aroma Grande czerwona
 
Kawiarka elektryczna ariete moka aroma grande
Najnowsze wcielenie kultowych już elektrycznych kawiarek Moka Aroma z kolekcji włoskiej firmy Ariete. Z uwagi na duże zainteresowanie fanów kawy takim sposobem jej parzenia firma zdecydowała się wprowadzić kawiarki Mokina w wersji dużej. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego miłośnika kawy. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, a za jednym razem można przygotować z jej pomocą 4 lub 6 filiżanki aromatycznej kawy.
Jej obsługa jest przy tym niezwykle prosta, a poza uzupełnieniem zbiornika wodą i sitka zmieloną kawą użytkownik musi jedynie przełączyć przycisk uruchamiający jej działanie. Kawiarka może być na dodatek postawiona na podstawie w dowolnej pozycji. Parzenie kawy nie wymaga przy tym kontroli użytkownika, gdyż kawiarka sama przełączy się po przygotowaniu napoju do systemu podtrzymywania temperatury. Przygotowana kawa pozostaje ciepła aż 30 minut.
Jest idealnym, personalnym rozwiązaniem do domu i biura dla miłośników kawy o unikalnym smaku i aromacie.
 
pyszna kawa Pyszna kawa
Przygotowanie kawy za pomocą kawiarki jest niezwykle proste. Wystarczy napełnić dolny zbiornik wodą, a znajdujące się nad nim sitko zmieloną kawą. Następnie wystarczy uruchomić urządzenie i czekać aż unosząca się para wodna stworzy pyszną i aromatyczną kawę gotową do przelania do filiżanek.
zasilanie elektryczne Zasilanie elektryczne
Podłączana do sieci prądu zmiennego o napięciu 230 V. Posiada automatyczny wyłącznik, dzięki czemu zawsze wiesz kiedy twoja kawa jest już gotowa. Zwiększa to również bezpieczeństwo użycia i chroni twoje urządzenie przed przegrzaniem.
podtrzymnywanie temperatury Podtrzymywanie temperatury
Dzięki systemowi podtrzymania ciepła – twoje kawa utrzyma temperaturę parzenia jeszcze 30 min po przygotowaniu. Dzięki naszemu rozwiązaniu, możesz przygotować swój napar wcześniej i cieszyć się jego smakiem w odpowiednim dla siebie momencie.
obrotowa podsatwa Obrotowa podstawa
Bezprzewodowy dzbanek, zwiększą wygodę użytkowania gdyż napełnianie kawiarki wodą lub nalewanie gotowej kawy – nie wymaga wyjmowania wtyczki z gniazdka. Baza 360º pozwala na ustawienie kawiarki w wygodnej dla Ciebie pozycji.
 
Dane techniczne  
Ciśnienie 5 bar
Kolor czerwony
Pojemność | Liczba filiżanek 250 ml | 4 lub 6
Włącznik/wyłącznik tak
Automatyczne wyłączanie tak
Podstawa | Długość przewodu 360° | 70 cm
Moc 480W
Waga 1,02 kg
Wymiary  
Wysokość 27 cm