Żelazka ze stacją parową – ranking najlepszych urządzeń

Nie lubisz prasować? Spędzasz nad tą czynnością swoje cenne godziny, podczas których mógłbyś się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Żelazko ze stacją parową rozwiąże ten problem. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu urządzeniu prasowanie będzie łatwiejsze i bardziej efektywne.

Taki model pracuje pod dużym ciśnieniem i umożliwia wygładzenie nawet najbardziej pomiętych materiałów. Ułatw sobie życie i zainwestuj w żelazko z generatorem pary.

Nie wiesz, jaki model dla siebie wybrać? Nie przejmuj się. W tym artykule pokażemy Ci ranking najlepszych urządzeń dostępnych na rynku, które na pewno sprawią, że prasowanie będzie przyjemniejsze. 

 

Co to jest stacja parowa i jak działa?

Zanim przejdziemy do rankingu najlepszych modeli, na pewno zastanawiasz się, czym tak naprawdę jest stacja parowa. Otóż pierwszą rzeczą, jaką musisz wiedzieć to fakt, że nazywana jest także generatorem pary. Urządzenie z takim dodatkiem składa się z dwóch elementów - żelazka oraz zewnętrznej stacji parowej.

W niej woda podgrzewana jest do odpowiedniej temperatury, dzięki temu wytwarza parę. Dostaje się ona do urządzenia przez gruby kabel, który połączony jest ze stacją.

Z racji tego, że woda znajduje się w generatorze, zmniejsza się masa żelazka ze stacją parową, gdyż nie musisz do niego jej wlewać. Na pewno sprawi to, że prasowanie będzie lżejsze i prostsze. Dzięki mniejszej wadze możesz prasować nie tylko w poziomie, ale i w pionie. Pozwoli to na wygodne prasowanie np. wiszących firanek czy ubrań. 

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze żelazka ze stacją parową?

Na rynku znajdziesz wiele urządzeń. Jednak na co zwrócić uwagę, wybierając żelazko z generatorem pary? Kilka czynników jest tutaj bardzo istotnych. Po pierwsze spójrz na to, jaką moc na sprzęt. Od tego zależy, jak szybko urządzenie będzie gotowe do użytkowania.

Drugim ważnym elementem jest ciśnienie pary. Dzięki wysokiemu ciśnieniu prasowanie będzie dużo prostsze i przyjemniejsze, a przecież na pewno o to właśnie Ci chodzi.

Ważny jest także pojemnik na wodę. Większy zbiornik zapewni Ci dłuższy czas użytkowania bez wlewania do niego wody. Co więcej, powinieneś zwrócić uwagę na strumień pary. Jeśli jej wyrzut jest częstszy, to szybciej uprasujesz ubrania, firanki, ręczniki i wiele innych materiałów.

Pamiętaj, że w przypadku żelazka ze stacją parową to właśnie uderzenie pary rozprostowuje tkaninę i ułatwia szybsze prasowanie, na którym wszystkim zależy. 

Jesteś już przekonany do tego, aby wybrać właśnie taki produkt? Jeśli tak, to podpowiemy Ci, jakie żelazko ze stacją parową najlepiej wybrać. 

 

Żelazko ze stacją parową - ranking najlepszych urządzeń 

 

1. Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem MAC5 ACM720

Przy zakupie takiego produktu na pewno zależy Ci na tym, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania i dobrze prasował. Dlatego też proponujemy Ci żelazko ze stacją parową dołączoną do deski do prasowania. Ciśnienie pary to 3,5 bara, co sprawi, że w wygodny sposób będziesz mógł dokładnie wyprasować nawet najbardziej wygniecione powierzchnie.

Możesz użyć żelazka już 8 minut po włączeniu, ponieważ wtedy para będzie gotowa do pracy. Pojemność wytwornicy pary to 1 litr. Z takim zbiornikiem bez problemu możesz pracować nawet do 2 godzin i nie będziesz musiał przejmować się jego uzupełnieniem.

Moc żelazka to 800 W, a wytwornicy pary 1300 W. Możesz także bez problemu regulować parę. Na wytwornicy umieszczona jest kontrolka, dzięki której będziesz wiedział, czy para jest gotowa oraz, czy w zbiorniku znajduje się wystarczająca ilość wody.

Deska do prasowania jest składana i łatwa w przechowywaniu. Żelazko z generatorem pary, które jest przyczepione do deski, łatwo odłączyć i zamontować. Urządzenie to nie posiada zbiornika na wodę, dlatego jest lekkie i możesz bez problemu prasować także w pionie.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wygładzić wiszące firanki czy ubrania na wieszaku. Deska wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, dlatego będzie Ci służyła przez wiele lat. 

Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem

Żelazko z generatorem pary i deską do prasowania znajdziesz na: https://adamar.pl/deska-do-prasowania-z-generatorem-pary-i-zelazkiem-mac5-acm720-gratis.html 

 

2. Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Hestia 

Jeśli chcesz, aby Twoje prasowanie było nawet do 2 razy szybsze, to na pewno skorzystasz z takiego dodatku jak stacja parowa. Kolejną bardzo dobrą propozycją będzie deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Hestia. To żelazko ze stacją parową wraz z deską do prasowania umożliwia szybsze i skuteczniejsze prasowanie dzięki ciśnieniu 4 bar.

Dzięki temu z łatwością wyprasujesz nawet najtrudniejsze materiały, z którymi wcześniej miałeś problem. Moc żelazka to aż 850 W, a stacji parowej 1150 W. Będziesz mógł skutecznie prasować wszystkie tkaniny. Deskę do prasowania możesz dostosować do idealnej wysokości, dzięki regulacji.

Zbiornik na wodę ma pojemność 1 l, co oznacza, że wystarczy Ci na około 2 godziny ciągłego prasowania. W tym czasie nie musisz się przejmować uzupełnianiem wody.

Deska w prosty sposób się składa i jest wygodna w przechowywaniu. Dołączony jest do niej także schowek na żelazko i kabel przyłączeniowy. Co ciekawe, żelazko jest dostosowane do osób zarówno prawo, jak leworęcznych, dlatego nikt nie będzie miał problemu z dokładnym prasowaniem.

Posiada teflonową stopę, a także możliwości zablokowania mikrowyłącznika. Umożliwia to prasowanie z ciągłym nawilżeniem parowym. Ogromną pomocą jest panel sterowania funkcjami deski i żelazka. Kontrolki poinformują Cię, kiedy urządzenie będzie gotowe do pracy oraz czy w zbiorniku jest wystarczająco wody. Żelazko ze stacją parową wraz z deską do prasowania na pewno usprawni Twoją pracę. 

Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Hestia

Żelazko z generatorem pary i wytrzymałą deską do prasowania dostępne na: https://adamar.pl/deska-do-prasowania-z-generatorem-pary-i-zelazkiem-texi-hestia.html 

 

3. Philips PerfectCare Elite Plus GC9660/30

Mamy dla Ciebie kolejną propozycję żelazka ze stacją parową i deską do prasowania. Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem MAC5 ARE715 idealnie prasuje nawet najbardziej pogniecione tkaniny. System generuje parę o wysokim ciśnieniu około 3,5 bar, dlatego też nie będziesz już musiał się martwić o zagniecenia na koszuli czy innym ubraniu.

Do deski do prasowania dołączony jest generator pary, który w prosty sposób możesz zdemontować. Składanie jej jest bardzo proste, dlatego też jest łatwa w przechowywaniu. Wykonana jest z mocnego materiału, dzięki czemu jest stabilna i będziesz mógł korzystać z niej nawet przez wiele lat.

Panel sterowania na parownicy jest bardzo intuicyjny i nawet największy amator nie będzie miał z nim problemu. Zawiera kontrolki, które pokażą Ci, czy para jest już gotowa oraz, czy poziom wody jest wystarczający. Ma także regulację generowanej pary.

Żelazko z generatorem pary jest lekkie, ponieważ nie posiada zbiornika na wodę. Dzięki temu możesz prasować za pomocą tego urządzenia nawet w pionie. Posiada system odsysania pary, który możesz w prosty sposób włączyć przyciskiem. Wytwornica pary posiada także schowek na żelazko, dzięki temu możesz mieć cały swój sprzęt w jednym miejscu. Ułatwi to transport i przenoszenie urządzenia.

Philips PerfectCare Elite Plus GC9660/30Lekkie żelazko ze stacją parową znajdziesz na: https://adamar.pl/deska-do-prasowania-z-generatorem-pary-i-zelazkiem-mac5-are715-gratis.html 

 

4. Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Smart S+B 

Kolejną propozycją jest deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Smart S+B, które idealnie nadaje się do prasowania każdego rodzaju materiału. Ciśnienie pary to 2,8 bara, które pozwoli Ci dobrze wygładzić pomięte materiały. Moc żelazka to 800 W, a wytwornicy pary 1330 W. Dzięki takiej mocy nie będziesz już musiał przejmować się źle uprasowanymi ubraniami.

Wysokość deski możesz dostosować do swoich potrzeb, ponieważ jest ona regulowana. Pojemność zbiornika na wodę to 0,95 l. Dlatego też będziesz mógł korzystać z żelazka z generatorem pary nawet do 2 godzin. W tym czasie nie będziesz musiał przejmować się zaprzestaniem pracy i uzupełnieniem wody.

Deska jest łatwa w składaniu i rozkładaniu. Będziesz mógł ją wygodnie przechowywać. Dołączony do sprzętu generator pary posiada świecące kontrolki, które wskażą Ci, czy żelazko jest już gotowe do użytku. Wykorzystywana jest tutaj także metoda suchej pary. Żelazko ze stacją parową jest wykonane z wysokich jakości materiałów, dlatego posłuży Ci przez długie lata.

Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Smart S+B Żelazko ze stacją parową i deską do prasowania znajdziesz na https://adamar.pl/deska-do-prasowania-z-generatorem-pary-i-zelazkiem-texi-smart-s-b.html 

Jak widzisz, żelazko ze stacją parową ułatwia prasowanie i sprawia, że ta czynność staje się przyjemniejsza. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pragniesz, aby Twoje ubrania były zawsze gładkie, to powinieneś zainwestować właśnie w taki sprzęt. Zadba o Twój komfort oraz wygodę podczas prasowania, które dla wielu osób jest uciążliwe.

Pozostałe wpisy na blogu
adamar blog

Dwupłytowa prasa do nadruków od Krafft

2024-03-18
adamar blog

Lampki Jack wracają - lampka USB - GRATIS

2023-09-07
adamar blog

Wakacje z JUKI

2023-06-27
adamar blog

Jack w lecie rozdaje wentylatory do swoich maszyn

2023-06-23
adamar blog

Overlock Jack C2 z obcinaniem łańcuszka

2023-02-20
adamar blog

Pokoloruj swój ścieg - TEXI Art Auto 2 - great comeback

2022-12-07
adamar blog

Kuchenny robot planetarny Ariete z 4 letnią gwarancją

2022-11-15
adamar blog

Najlepsze maszyny do szycia - ranking 2022

adamar blog

Wyszywanie liter i napisów na maszynie - jak robić to dobrze?

2022-07-25
adamar blog

10- igłowa hafciarka Texi Iris z podstawą za FREE

2022-02-24
adamar blog

Akcesoria do szycia na maszynie – niezbędnik każdego krawca

adamar blog

Jak uszyć poszewkę na poduszkę? Poradnik krok po kroku

adamar blog

Nauka szycia na maszynie – od czego zacząć?

adamar blog

Maszyny do szycia Brother – jaki model kupić?

adamar blog

Żelazka ze stacją parową – ranking najlepszych urządzeń

adamar blog

Maszyna do szycia dla początkujących – przegląd najlepszych modeli

adamar blog

Nowa stebnówka Texi Tronic 3

2021-11-10
adamar blog

Laboratoria Przyszłosci z Adamar.pl

2021-11-05
adamar blog

Nowy skaner z funkcją wycinania od Brother

2021-05-28
adamar blog

Dlaczego maszyna do szycia pętelkuje nici? Poradnik dla początkujących i nie tylko!

adamar blog

SPIRIT 70% niszczy wirusy...

2020-12-03
adamar blog

Rewolucja w szyciu - 3 stopki w stebnówce jednocześnie

2020-10-08
adamar blog

Chcesz prasować w domu jak profesjonalista?

2020-07-27
adamar blog

Jak uszyć maseczkę ochronną - instrukcja szycia

2020-03-26
adamar blog

Maszyny do szycia Minerva - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

2020-03-11
adamar blog

Dzień Kobiet - niech każdy się dowie,

2020-03-05
adamar blog

Rozdajemy krzesła szwalnicze!

2020-02-07
adamar blog

Premiera maszyno-hafciarki Janome MC9850

2020-01-30
adamar blog

Maszyna do szycia Texi Integra 2w1

2020-01-21
adamar blog

Nowości od Texi - mega rabat!

2019-12-05
adamar blog

Wszystko z Texi z rabatem 8%

2019-10-30
adamar blog

Profesjonalne żelazko krawieckie

2019-10-22
adamar blog

Najpopularniejsze maszyny przemysłowe do szycia

2019-10-08
adamar blog

Ostatnie sztuki wentylatorów Boneco - TANIEJ

2019-09-24
adamar blog

Przedłużenie gwarancji do 6 lat Janome i Elna za darmo

2019-09-04
adamar blog

Hafciarka wieloigłowa Texi Iris 10

2019-06-18
adamar blog

Chłodzenie zainspirowane naturą - wentylatory Boneco

2019-06-12
adamar blog

Opiekacz Ariete Party Time do pączków, gofrów i ciasteczek

2019-05-31
adamar blog

Maszyna Toyota Power Fabric za 1049,00 zł do 31.05.2019

2019-05-07
adamar blog

Aktywna deska do prasowania Mac5 w super cenie

2019-04-23
adamar blog

Brother - moc wiosennych promocji

2019-04-15
adamar blog

Texi Joy 13. Teraz z darmowym KID SETEM

2019-04-12
adamar blog

Fiskars Amplify - nowy wymiar krojenia tkanin

2019-04-09
adamar blog

Toyota - maszyny do szycia w ściętych cenach

2018-12-07
adamar blog

Czarno - biała nowość Texi

2018-08-09
adamar blog

Ariete Vintage nowe ceny i produkty

2018-06-21
adamar blog

Ostrzałki do noży Vulkanus

2018-06-01
adamar blog

Zoje z krzesłem Eco Plus

adamar blog

Janome - program gratis do hafciarki

adamar blog

Owerloki Gritzner, Redstar i Merrylock w okazyjnej cenie

2018-04-10
adamar blog

Powrót super promocji

2018-04-09
adamar blog

Kosmiczna promocja Morphy Richards

2018-04-05
adamar blog

Juki HD80 + stolik gratis

2018-03-15
adamar blog

Maszynowy zestaw powiększony

2018-03-02
adamar blog

Programy do haftów Janome w języku polskim

2018-01-26
adamar blog

Maszyny Brother - sześć stopek gratis

2017-09-26
adamar blog

Mamy więcej Ariete Vintage Collection

2017-09-21
adamar blog

Maszyny Juki - stolikowa promocja

2017-09-07
adamar blog

Maszyny do szycia Juno by Janome - nowe ceny

2017-09-06
adamar blog

Maszyny Elna - w komplecie taniej

2017-09-01
adamar blog

Raty 0% w adamar.pl

2017-08-22
adamar blog

Maszyny Elna

2017-08-11
adamar blog

Promocja Juno

2017-07-20
adamar blog

Promocja Janome

2017-06-02
adamar blog

Brother seria F

2017-05-19
adamar blog

Lanaform Zephyr

2017-03-28
adamar blog

Promocja Texi

2016-11-03
adamar blog

Gazetka Elo

2016-10-15
adamar blog

Gratisy Janome

2016-10-05
adamar blog

Promocja Juki

2016-09-23
adamar blog

Husqvarna E10

2016-09-22
adamar blog

Koce Ariete Ghiro

2016-09-20
adamar blog

Produkty Vornado

2016-09-09
adamar blog

Noże Gerlach

2016-09-03
adamar blog

Nowe maszyny Janome

2016-08-12
adamar blog

Promocja na maszyny Toyota

2016-08-11
adamar blog

Brother HF37

2016-08-10
adamar blog

3 stopki + igły do Janome GRATIS

2016-07-29
adamar blog

Ariete Vintage

2016-07-22
adamar blog

Maszyny Zetina

2016-07-13
adamar blog

Maszyny Elna

2016-07-09
adamar blog

Nowości Janome

2016-07-07
adamar blog

Maszyny Toyota taniej

2016-06-22
adamar blog

Gritzner 788 ze stopkami

2016-06-16
adamar blog

Morphy Richards

2016-06-11
adamar blog

Hafciarki Brother

2016-06-03
adamar blog

Kitchen Craft Lovello

2016-05-30
adamar blog

Morphy Richards Prism

2016-05-20
adamar blog

Redstar S200

2016-05-11
adamar blog

Husqvarna E10

2016-05-09
adamar blog

Tarki Microplane

2016-04-30
adamar blog

Simplehuman

2016-04-26
adamar blog

Gritzner 788 w niższej cenie!

2016-04-20
adamar blog

Hafciarki Janome

2016-04-13
adamar blog

Owerlok Toyota

2016-04-09
adamar blog

Produkty Oxo

2016-04-08
adamar blog

Okapy Globalo

2016-03-21
adamar blog

Toyota Super Jeans

2016-03-16
adamar blog

Zioła Cole & Mason

2016-03-12
adamar blog

Novis Vita Juicer

2016-03-02
adamar blog

Toyota Oekaki

2016-02-03
adamar blog

3 lata gwarancji Juki

2016-01-21
adamar blog

Ostrzałka Vulkanus

2015-12-07
adamar blog

Maszyny Brother

2015-11-27
adamar blog

Wiarygodne Opinie

2015-11-25
adamar blog

Maszyna dla dzieci

2015-09-26
adamar blog

Hafciarki z programami

2015-09-22
adamar blog

Nawilżacze powietrza

2015-09-14
adamar blog

Hafciarki Janome

2015-09-09
adamar blog

NV2600 + PED PLUS

2015-09-01
adamar blog

NV750E + PED PLUS

2015-07-29
adamar blog

Juki HZL-357ZP-C

2015-07-20
adamar blog

Maszyny Brother

2015-07-09
adamar blog

Manekiny krawieckie

2015-07-02
adamar blog

Gwarancja Janome

2015-06-29
adamar blog

Maszyna do szycia Juki HZL-K85

2015-06-12
adamar blog

Odkurzacze Dyson V6

2015-06-09
adamar blog

Akcesoria Dyson

2015-05-19
adamar blog

Promocja Rotondi

2015-05-04
adamar blog

Promocja Fissler

2015-04-25