Deska do prasowania z generatorem pary i żelazkiem TEXI Hestia

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Texi
 • Gwarancja: 2 lata
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • Cena katalogowa: 3 073,00 zł
 • Rabat: -92,19 zł (3 %)
 • 2 980,81 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Stół prasowalniczy z automatyczną, zintegrowaną wytwornicą pary i żelazkiem TEXI Hestia
 
Aktywna deska do prasowania z żelazkiem i wytwornicą paryTexi Hestia.
Deska do prasowania z wytwornicą pary i żelazkiem Texi Hestia jest systemem do prasowania przy użyciu profesjonalnych technik, które wyraźnie przyspieszają i ułatwiają codzienne prasowanie oraz są wyjątkowo delikatne i bezpieczne dla każdego rodzaju tekstyliów.
Znajdujący się w zestawie generator pary z profesjonalnym żelazkiem wykorzystuje technikę prasowania tak zwaną suchą parą, która niezwykle poprawia skuteczność prasowania i pozostawia tkaniny w 100% suche (bez wilgoci).
Aktywna deska do prasowania Texi Hestia wyposażona jest w system podgrzewania powierzchni dla stałego osuszania pokrowca podczas długich cykli prasowania, wyciąg w celu odsysania pary wodnej z prasowanej tkaniny oraz nadmuch, który umożliwia prasowanie tkanin metodą "na balonie", która jest idealna do prasowania ultra delikatnych tkanin.
Aktywny system do prasowania Texi skonstruowany i wykonany jest w oparciu profesjonalne technologie jednak posiada wiele elementów, które czynią go trwałym i  wyjątkowo wygodnym w eksploatacji w warunkach domowych. Żelazko i generator pary mogą być odłączane od zestawu dla wygody wykonania prac konserwacyjnych. W zintegrowanej wytwornicy znajduje się wygodny schowek na żelazko oraz przewód. Deska posiada system regulacji wysokości oraz sprężynę wspomagająca jej rozkładanie i składanie, statyw deski pokryty jest przemysłowym lakierem odpornym na zadrapania i wycieranie, posiada kółka ułatwiające transport - nie trzeba jej nosić.

Nowoczesne systemy do prasowania i aktywny udział deski sprawiają, iż codzienne prasowanie staje się wygodne, szybkie i całkowicie bezpieczne nawet dla najbardziej wymagających tkanin i użytkowników.
 
Texi Hestia 3 w 1 - kompletny system do prasowania

3 w 1 - kompletny system do prasowania

Aktywna deska Texi Hestia jest kompletnym systemem do prasowania. W skład zestawu wchodzi deska do prasowania z podgrzewanym blatem, odsysaniem pary i nadmuchem; generator pary oraz profesjonalne żelazko ze stopą teflonową.

Texi hestia - wygodne składania i przechowywanie.

Przechowywanie

Dla wygody przechowywania deski w domu można ją złożyć i przechowywać w pionie. Po złożeniu wymiary deski do prasowania wynoszą 130 x 29 x 50 cm (wys x szer x głęb)

Texi Hestia - stabilna podstawa.

Składanie i transport

Deska do prasowania została wyposażona w specjalną sprężynę wspomagającą rozkładania i składanie - nie trzeba używać dużej siły do wykonania tej czynności. Po złożeniu, w celu wygodnego przechowywania w pozycji pionowej, front deski i jedna z nóżek tworzą stabilną podstawę. Dla sprawnego jej transportowania zamontowano kółka, umożliwiające sprawne przemieszczanie bez potrzeby podnoszenia.

Texi Hestia - wygodny panel sterowania funkcjami prasowania.

Panel sterowania funkcjami deski i żelazka

Panel umożliwia łatwe sterowanie funkcjiami deski i żelazka. Zawiera kontrolki świetlne informujące o gotowości do pracy, zużyciu wody, aktywnych funkcjach; przełącznik on/off,  funkcji odsysania i balona powietrznego (nadmuchu); regulację generowanej ilości pary wodnej emitowanej przez żelazko.

Texi Hestia - schowek na żelazko.

Schowek na żelazko

Zintegrowana wytwornica pary zawiera także schowek na żelazko i kabel przyłączeniowy.

Texi Hestia - profesjonalne żelazko.

Profesjonalne żelazko dla prawo i lewo ręcznych

W zestawie znajduje się profesjonalne żelazko, które w połączeniu ze stopą teflonową, błyskawicznie usuwa zagniecenia. Konstrukcja i ergonomiczny, piankowy uchwyt są wygodne dla osób zarówno prawo jak i lewo ręcznych. Żelazko posiada także możliwość zablokowania mikrowłącznika co umożliwia prasowania w systemie ciągłego nawilżania parowego.

Texi Hestia - stopa teflonowa do żelazka w zestawie.

Stopa teflonowa w zestawie

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów w prasowaniu polecane jest stosowanie profesjonalnej, przeciw połyskowej stopy teflonowej - znajduje się w zestawie. Chroni materiał przed wyświeceniem i przypaleniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania, zabezpiecza stopę grzejną żelazka i ułatwia równomierne rozproszenie pary.
W przypadku zużycia istnieje możliwość jej nabycia. Proszę odwiedzić zakładkę "Akcesoria" znajdująca się poniżej opisu.

Texi Hestia - butelka do napełnania w zestawie.

Butelka do napełniania generatora pary

Butelka - znajduje się w zestawie - wyposażona w specjalny zaworek i wylewkę, których konstrukcja umożliwia łatwe uzupełnienie wytwornicy, bez rozlewania wody. Wykonana z odpornego, przezroczystego plastiku ułatwiającego kontrolę dozowania. Lekka i poręczna. Pojemność 0,8 litra.

2 lata gwarancji

Gwarancja

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją na serwis i części. Usługi świadczone są w systemie door-to-door.

 
Cechy deski/stołu do prasowania  
Typ stołu (kształt) deska do prasowania
Elektrycznie podgrzewany blat | moc tak | 200 W
Odsysanie tak
Nadmuch tak
Wyrzut pary z deski nie
Ruchome kółka tak
Regulacja wysokości tak | 70 cm do 95 cm
Wymiary powierzchni do prasowania (dł x szer) 110 x 43 cm
Wymiary w formie rozłożonej (dł x szer x wys) 132 x 43 x 95 cm
Wymiary w formie złożonej (dł x szer x wys) 130 x 50 x 29 cm
Waga 22 kg
Zasilanie (napięcie) 220 - 240 V
Cechy generatora pary/żelazka  
Generator pary | żelazko tak | tak
Pojemność generatora pary 1 litr
Gotowość do pracy 5 minut
Ciśnienie pary 4 bar
Pionowy wyrzut pary tak
Możliwość stosowania wody z kranu tak
Moc generatora pary | żelazka 1150 W | 850 W
Wyposażenie  
 • Pejcz podtrzymujący przewody żelazka
 • Stopa teflonowa
 • Butelka do napełniania
 • Instrukcja obsługi POL
Gwarancja  
Okres gwarancji 2 lata | door-to-door