Vinzer

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu szeroką gamę asortymentu szwajcarskiej firmy, obecnej na rynku od wielu lat, która w swojej działalności stawia na innowacyjne rozwiązania, połączone z dbałością o najwyższą jakość każdego produktu trafiającego w ręce Klientów. Nic więc dziwnego, że garnki Vinzer cieszą się tak dużą popularnością wśród osób pragnących zainwestować w nowoczesne wyposażenie kuchni.

Garnki Vinzer

Tajemnicą sukcesu wyrobów tej marki jest nowy rodzaj stali nierdzewnej Ferrinox – efekt wieloletniej pracy inżynierów i specjalistów z branży. Jest to niezwykle czysta i ekologiczna stal nierdzewna 18/10, dzięki której w przygotowywanym pożywieniu zachowywane jest ponad 80 procent wartości odżywczych. Z tego powodu, po garnki Vinzer sięgają chętnie zarówno amatorzy, jak i zawodowi kucharze.

Akcesoria kuchenne Vinzer

W katalogu firmy znajdują się różnego rodzaju akcesoria kuchenne. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują kompletne zestawy naczyń. Ponadto, w elastycznej i dopasowanej do wymagań Klientów ofercie zakupić można też pojedyncze pozycje, jak czajniki, patelnie, rondle i inne, idealne do codziennego gotowania garnki Vinzer. Znajdą one zastosowanie w każdej kuchni i świetnie sprawdzą się w trakcie przyrządzania nawet najbardziej skomplikowanych posiłków.