Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Zygzak Zoje ZJ2290S-SR SET - elektroniczna, silnik AC servo 230V, 550W

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Zoje
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 
Profesjonalna maszyna do szycia (zygzak) z transportem dolnym ząbkowym do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje ZJ2290S-SR SET
 
Maszyna do szycia, zygzak.
Profesjonalny, automatyczny, elektroniczny zygzak z transportem dyferencjalnym przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje (maszyna kompletna). Maszyna jest wyposażona w dotykowy panel sterujący (przejrzysty, prosty w obsłudze) umożliwiający łatwe programowanie automatycznych funkcji (np. obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, itd.) oraz prosty dostęp do 20 podstawowych ściegów, 94 dekoracyjnych z możliwością edycji i lustrzanego odbicia. Dzięki zintegrowanemu z panelem portowi USB do zygzaka można podpiąć pamięć zewnętrzną.

Zoje ZJ2290S-SR SET ma duże pole pracy a odległość między igielnicą, a ramieniem maszyny wynosi 29cm.
Maszyna do szycia ma wbudowany energooszczędny silnik AC SERVO, co powoduje 70% mniejsze zużycie energii, cichą prace i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy zygzaka. Silnik jest też wspierany przez silniki krokowe do napędu skoku igielnicy i transportu. 

Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako maszyna kompletna czyli główka zamontowana na profesjonalnym stole szwalniczym firmy Kessler, wyregulowana i w 100% gotowa do pracy.
 
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek).  Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.

Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

 
Funkcje automatyczne Funkcje automatyczne
Zygzak Zoje posiada elektroniczny panel sterowania funkcjami automatycznymi maszyny do szycia. Pozycjonowanie igły (góra-dół),automatyczne podnoszenie stopki, obcinanie nici, ryglowanie, odrzutnik nitki.
 
Oświetlenie pola pracy LED Oświetlenie pola pracy LED
Zygzak wyposażony jest w oświetlenie pola pracy. Lampka jest wbudowane w główkę maszyny, światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody LED idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.
 
Maszyna kompletna Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy. 
 
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg 20 podstawowych, 94 dekoracyjne, generator do tworzenia własnych ściegów
Regulacja długości ściegu tak do 5mm
Regulacja szerokości ściegu tak do 10mm
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki kolanowy, ręczny, automat
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 10mm
Maks. prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 65-90
Oświetlenie pola pracy tak (LED)
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki tak
Odkrawacz brzegowy nie
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy