Zygzak Texi Ziggy Premium EX - elektroniczna - AC servo 230V, 550W, 24 miesiące gwarancji

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Texi
 • Gwarancja: 2 lata komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21 733,15 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 21 027,91 zł
 • Rabat: -1 051,40 zł (5 %)
 • 19 976,51 zł
 
Profesjonalna maszyna do szycia (zygzak) z transportem dolnym ząbkowym do krawiectwa lekkiego i średniego Texi Ziggy Premium EX
 
maszyna do szycia zygzak
Profesjonalna, elektroniczny maszyna do szycia typu zygzak z programowanymi automatycznymi funkcjami szycia: obcinanie nici, ryglowanie, podnoszenie stopki (do 6 mm), pozycjonowanie igły, odrzutnik nitki. Posiada energooszczędny silnik AC Servo 230V wbudowany w główkę i silniki krokowe do napędu skoku igielnicy i napędu transportu. 
Texi Ziggy  przeznaczona jest do szycia lekkich i średnich materiałów.
W świecie przemysłowych maszyn do szycia elektroniczny zygzak jest produktem wielofunkcyjnym, umożliwia szycia ściegiem prostym, zygzakiem, dwubitem, trójbitem, ściegami muszelkowymi i wieloma innymi ściegami. Ma zaprogramowanych 20 podstawowych typów ściegów zszywających, 94 dekoracyjne z możliwością ich modyfikacji. Czytelny wyświetlacz umożliwia także indywidualne projektowanie ściegów i przechowywanie ich w pamięci maszyna - do 500 projektów. Panel sterowania wyposażony w port USB do obsługi kart pamięci i łatwego przenoszenia zaprojektowanych ściegów.
Maszyna wykonuje lustrzane odbicia wybranych ściegów (np. muszelkowych). Duża przestrzeń między igielnicą, a ramieniem maszyny (29 cm) gwarantuje łatwe i wygodne operowanie materiałem.
Zygzak Texi posiada transport dolny ząbkowy, szyje z maks. długością ściegu 5 mm, maks. szerokością do 8 mm lub 10 mm dla trójbitu, maksymalna prędkość szycia wynosi 5.000 ściegów/min.
Oferowana przez nas maszyna jest sprzedawana jako maszyna kompletna czyli główka zamontowana na profesjonalnym stole szwalniczym firmy Kessler, wyregulowana i w 100% gotowa do pracy.
24 miesiące gwarancji - maszyna oferowana jest z 24 miesięczną pełną gwarancją Texi Premium EX
 
maszyna kompletna

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
silnik wbudowany w główkę Energooszczędny silnik AC Servo 230V
maszyna posiada energooszczędny silnik AC Servo z skrzynką sterującą, panelem sterującym i włącznikiem wbudowanymi w główkę (zestaw mechatroniczny). Dzięki zintegrowaniu wszystkich elementów, maszyna pracuje cicho i bez niekorzystnych wibracji. Silnik AC Servo zużywa do 70% mniej energii niż konwencjonalny silnik elektroniczny lub silnik sprzęgłowy. Wyposażony w wentylator o większej wydajności chłodzenia.
funkcje automatyczne szycia Funkcje automatyczne szycia
Texi seryjnie wyposażona w automatyczne funkcje: obcinanie nici, ryglowanie, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, odrzutnik nitki
sterowanie i programowanie elektroniczne

Programowanie i zapamiętywanie własnych ściegów
Texi Ziggy posiada 20 zaprogramowanych podstawowych typów ściegów zszywających, 94 dekoracyjne z możliwością ich modyfikacji. Czytelny wyświetlacz umożliwia także indywidualne projektowanie ściegów i przechowywanie ich w pamięci maszyna - do 500 projektów. Panel sterowania wyposażony w port USB do obsługi kart pamięci i łatwego przenoszenia zaprojektowanych ściegów.

oświetlenie pola pracu Oświetlenie pola pracy LED
Maszyna do szycia wyposażona jest w nowej generacji, zintegrowane 3-stopniowe, energooszczędne oświetlenie pola pracy LED. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
duże pole pracy Duże pole pracy
Odległość między igielnicą a kolumną maszyny wynosi 29 cm.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg 20 podstawowych, 94 dekoracyjne, generator do tworzenia własnych ściegów
Regulacja długości ściegu tak do 5mm
Regulacja szerokości ściegu tak do 10mm
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki kolanowy, ręczny, automat
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 10mm
Maks. prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 65-90
Oświetlenie pola pracy tak (LED)
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki tak
Odkrawacz brzegowy nie
Płyta stołu (blat) standardowa 105x50cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak