Zestaw do cięcia i krojenia Texi Craft Purple 60x45

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Texi
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 167,20 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 146,17 zł
 • Rabat: -7,31 zł (5 %)
 • 138,86 zł
 
Zestaw do cięcia i krojenia Texi Craft Purple 60x45
 
Texi Craft Purple
Kompletny zestaw akcesoriów niezbędnych cięcia i krojenia to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby spełniającej się podczas wykonywania prac patchworkowych.
Zestaw składa się z wielu elementów, które pozwalają na komfortowe przekształcenie swojej kreatywności w niepowtarzalne prace. Zawiera matę samoregenerującą, nóż krążkowy wraz z zapasowymi ostrzami, liniał do patchworku i quiltingu, nóż rzemieślniczy z dodatkowymi ostrzami, klipsy do materiałów oraz naklejki antypoślizgowe.
Całość dobrana jest do siebie kolorystycznie, a dodatkowo zapakowana w praktyczne pudełko, co ułatwia przechowywanie elementów. Zestaw świetnie sprawdzi się jako prezent dla pasjonatów patchworku.
 
mata samoregenerująca

Mata samoregenerująca
Wykonana ze specjalnego materiału mata samoregenerująca po każdym cięciu samodzielnie się "naprawia" i wraca do pierwotnej formy. Dzięki temu przez długi czas można jej używać bez obaw o jej uszkodzenie. Dodatkowo, na powierzchni maty znajdują się kąty oraz linie równoległe, co znacząco ułatwia krojenie. Matę należy przechowywać poziomo oraz w miejscu, gdzie nie jest narażona na wysokie temperatury.

nóż krążkowy Nóż krążkowy
Nóż krążkowy z ostrym ostrzem pozwala na cięcie kilku warstw tkaniny jednocześnie, co znacznie skraca czas pracy. Samo ostrze wykonane jest ze stali zapewniającej dużą trwałość i ostrość, a uchwyt noża ma miękką poduszkę odpowiednio dopasowująca się do dłoni użytkownika. Dodatkowo nóż posiada blokadę oraz osłonę ostrza. W zestawie znajduje się także pięć zapasowych tarcz do noża.
nóż rzemieślniczy Nóż rzemieślniczy
Idealny do wykonywania bardzo precyzyjnych, milimetrowych cięć. Świetnie radzi sobie z papierem, tkaninami, skórą, gumą, folią, tapetami i innymi materiałowymi. Antypoślizgowa rączka zapewnia wygodne użytkowanie, a w zestawie znajduje się pięć zapasowych ostrzy.
lniał do patchworku Liniał do patchworku i quiltingu
Doskonale zapewnia precyzję prac tam, gdzie jest to niezbędne.
naklejki antypoślizgowe Naklejki antypoślizgowe
Zestaw 15 antypoślizgowych naklejek pod liniały jest nieocenionym wsparciem podczas cięcia ślizgających się materiałów takich jak np. jedwab.
klipsy do materialów Klipsy do materiału
Niezawodne podczas przytrzymywania materiałów w stabilny sposób. W zestawie znajduje się 20 sztuk.
 
Dane techniczne  
Mata samoregenerująca długość: 60 cm, szerokość: 45 cm, grubość: 3 mm; pięć warstw
Nóż krążkowy średnica ostrza: 45 mm, ostrza zapasowe: 5 szt.
Liniał długość: 45 cm, szerokość: 15 cm