Zestaw garnków Elo Silicano+ 7 części - 71404

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Elo
  • Kod producenta: 4006925714042
  • Gwarancja: 2 lata
  • Ean: 4006925714042
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 888,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Zestaw garnków 7-częściowy Elo 71404 - Silicano+
 
zestaw garnkow elo silicano+
Komplet garnków Elo Silicano+ posiada wyjątkową konstrukcję. Każdy garnek wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10, posiada wysokiej jakości dno z rdzeniem miedzianym zapewniającym lepszą i szybką przewodność ciepła oraz zintegrowaną skalę do pomiaru oleju i odmierzania płynów. Uchwyty każdego naczynia także wykonane są ze stali nierdzewnej, są trwałe i mocne, odporne na działanie wysokich temperatur. Szklane pokrywy sa odporne na wstrząsy i zabezpieczone przed uszkodzenie pierścieniem silikonowym.
Silicano+ współpracują z każdym rodzajem płyty grzewczej (gazowe, elektryczne, ceramiczne, halogenowe, indukcyjne) mogą być także używane w piekarniku i myte w zmywarce.
Elo Silicano+ doskonale spisują się w kuchni jako garnki do klasycznego gotowania, jak i jako naczynia do zdrowego, dietetycznego gotowania w małych ilościach wody z zachowaniem witamin i minerałów.
Wygodne uchwyty elo silicano Duże i wygodne uchwyty
Dzięki dużym i poręcznym uchwytom wykonanym ze stali nierdzewnej użytkowanie garnków jest bardzo wygodne, a fakt że ich powierzchnia się nie nagrzewa zapewnia możliwość komfortowego przenoszenia ich z miejsca na miejsce.
pokrywa elo silicano+ Szczelne szklane pokrywy
Energooszczędne gotowanie z niewielkimi ilościami wody jest możliwe między innymi dzięki szczelnie zamykanym pokrywom z silikonowymi uszczelkami wykonanym ze szkła odpornego na wstrząsy. Pokrywy posiadają stalowe uchwyty i zapewniają możliwość stałej kontroli procesu gotowania bez konieczności zdejmowania z naczynia, są żaroodporne, mogą być stosowane w piekarniku do 180°C oraz myte w zmywarce.
stal nierdzewna elo silicano Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10
Garnki Elo Silicano+ należą do grupy naczyń w jakości PREMIUM. Każdy garnek serii wykonany jest ze stali szlachetnej 18/10. Swój elegancki wygląd zawdzięczają polerowaniu ich zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni. Garnki są też odporne na działanie metalowych narzędzi kuchennych.
wyprofilowany brzeg elo platin

Praktyczny brzeg i precyzyjne wylewanie
Wyjątkowo szeroki brzeg umożliwia łatwe, punktowe wylewanie płynów bez kapania.

miarka elo silicano Wewnętrzna miarka
Naczynia z kolekcji Elo Silicano wyposażone są w wewnętrzne miarki, które umożliwiają precyzyjne określenie ilości znajdującej się w naczyniu cieczy.
miarka oleju elo silicano+ Miara oleju
Tajemnicze kręgi na dnie garnków Silicano służą do odmierzania oleju. Mały okrąg odzwierciedla łyżeczkę do herbaty, a duży łyżkę stołową oleju.
dno elo silicano Energooszczędne dno z miedzianym rdzeniem
Energooszczędne, ferromagnetyczne dno Elo umożliwia stosowanie naczyń na wszystkich rodzajach kuchenek, nawet indukcyjnych. Zapewnia ono optymalne pochłanianie, rozprowadzanie i utrzymywanie ciepła. Ma ono wyjątkową konstrukcję w postaci rdzenia miedzianego, który gwarantuje jeszcze lepsze parametry.
Warunki gwarancji i instrukcja obsługi. Zasady gwarancji i instrukcja obsługi
Instrukcję obsługi naczyń ze stali nierdzewnej, w tym także garnków z kolekcji Silicano+, firmy Elo znaleźć można TUTAJ.
 
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/10 | szkło żaroodporne
Zmywarka tak
Piekarnik | °C tak | 200°C
Gwarancja 2 lata
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary i pojemność  
Garnek z pokrywką Ø 16 cm | 1,6 litra
Garnek z pokrywką Ø 20 cm | 3,2 litra
Garnek z pokrywką Ø 24 cm | 5,0 litra
Rondelek bez pokrywy
Ø 16 cm | 1,2 litra (najmniejsza pokrywa 16 cm pracuje wymiennie z rondlem i najmniejszym garnkiem 16 cm)
 
mycie w zmywarce
do piekarnika
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na halogen
na kuchenke indukcyjną
stal nierdzewna
miarka w garnku