Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Wytwornica pary z żelazkiem Comel Pratika 5L + stopa teflonowa GRATIS

 • Oceń produkt:  
 • Producent: COMEL
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • Cena katalogowa: 2 505,00 zł
 • Rabat: -125,25 zł (5 %)
 • 2 379,75 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna wytwornica pary z żelazkiem Comel Pratika
 
generator pary Comel Pratika
Comel Pratika jest profesjonalnym generatorem pary o pojemności kotła 5 litrów. Posiada zewnętrzne gniazdo elektryczne umożliwiające zastosowanie dowolnego urządzenia parowego - żelazka, szczotki parowej lub pistoletu detaszerskiego do odplamiania. Znajdujące się w zestawie żelazko to sprawdzone w ciężkiej pracy Comel 721PAB - najwyższa jakość.
Jest urządzeniem, które stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego krawieckiego zakładu usługowego, sklepu odzieżowego, hotelu czy restauracji.
Pojemność kotła (5 litrów) daje możliwość 4 godzinnej pracy ciągłej. Obudowa wytwornicy wykonana jest z lakierowanej stali dla zapewnienia trwałości, na której umieszczono włącznik żelazka i wytwornicy pary, manometr, lampki kontrolne informujące o gotowości do pracy i wskaźnik ilości wody w kotle  oraz zewnętrzne gniazdo z podłączeniem do zasilania i sterowania wytwornicą pary.
Wytwornica pary Comel Pratika wyposażona jest w odpowiednie zabezpieczenia: elektrozawór z regulacją ilości pary, podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody.
W działaniu wykorzystuje metodę suchej pary powszechnie stosowaną w przemyśle. Po podłączeniu dowolnego urządzenia parowego (szczotka parowa do finiszu, żelazko parowe, pistolet do odplamiania) posiada nieporównywalną skuteczność w porównaniu do  zwykłych żelazek i parowców.
Kompaktowa wielkość Comel Pratika umożliwia stosowanie jej w komplecie z profesjonalnymi stołami do prasowania - zobacz lub zamontowanie jej na specjalistycznej podstawie do wytwornic pary - zobacz.
 
żelazko comel Żelazko Comel w zestawie
W skład systemu do prasowania Comel Pratika wchodzi profesjonalne, przemysłowe żelazko o mocy 850W -  Comel 721 PAB.
różne urządzenia do prasowania Różne urządzenia do prasowania - do prasowania, odświeżania lub odplamiania
Generator pary posiada gniazdo zewnętrzne umożliwiające łatwe i szybkie podłączanie różnych urządzeń do prasowania. Po podłączeniu żelazka jest wysokiej klasy systemem do prasowania, po podłączeniu szczotki parowej umożliwia prasowanie i odświeżanie w pionie a po podłączeniu pistoletu detaszerskiego jest systemem do usuwania plam i zabrudzeń.
stopa teflonowa gratis

Stopa teflonowa Comel GRATIS
Do prawidłowego działania każdego profesjonalnego żelazka jest zastosowanie przeciw połyskowej stopy teflonowej PTFE, która chroni materiał przed wyświeceniem i przypaleniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania, chroni stopę grzejną żelazka i ułatwia równomierne rozproszenie pary.

Teraz GRATIS do każdego generatora pary Comel.

do pracy profesjonalnej Do użytku profesjonalnego
Generator pary Comel zaliczany jest do urządzeń typu SEMI-INDUSTRIAL. Dzięki swoim profesjonalnym parametrom powinien być stosowany w pracy komercyjnej - pracownie krawiecki, pralnie, hotele, restauracje, itd.
 
Dane techniczne  
Zasilanie 220-240V
Moc całkowita 2750W
Moc żelazka 850W
Moc wytwornicy 1900W
Pojemność kotła 5L
Wydajność (praca ciągła, jedno napełnienie) 3 - 4 godziny
Ciśnienie operacyjne 2,5 bar
Napełnianie manualne - korek wlewowy
Zabezpieczenia termostat i zabezpieczenie termiczne/podwójny zawór bezpieczeństwa
Wymiary (WxSxG) 30 x 23 x 36 cm
Waga 18,1 kg
Specjalne gniazdo zewnętrzne umożliwiające szybką zmianę urządzenia parowego
W zestawie  
Skład zestawu
 • żelazko Comel 721 PAB
 • podkładka silikonowa pod żelazko
 • pejcz podtrzymujący przewody
 • instrukcja obsługi PL
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
Stopa teflonowa AKN-15AStopa teflonowa AKN-15A
Stopa teflonowa Comel AKN - 15A o specjalnym profilu do żelazek Comel 721 PAB i Comel 721 PAB MG.