Wytwornica pary z żelazkiem Battistella Vaporino Maxi + stopa teflonowa GRATIS

  • Oceń produkt:  
      Zobacz recenzje (1)
  • Producent: Battistella
  • Gwarancja: 12 miesięcy
 
Profesjonalna wytwornica pary z żelazkiem Battistella Vaporino Maxi
 
Żelazko systemowe Battistella Vaporino Maxi.
Generator pary z profesjonalnym żelazkiem przeznaczony zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego (pracownie krawieckie, pralnie, hotele, restauracje, itd.).
Pojemność kotła (2,1 l) wytwornicy, wykonanego ze steli nierdzewnej, daje możliwość 3 godzinnej pracy ciągłej. Obudowa wytwornicy wykonana jest ze stali lakierowanej na biało, na której umieszczono włącznik żelazka i wytwornicy pary oraz lampki kontrolne informujące o gotowości do pracy i konieczności dolania wody. Znajdujące się w zestawie z generatorem pary żelazko to sprawdzone w ciężkiej pracy, 32- komorowe Battistella Steam Master - najwyższa jakość. Posiada całkowicie wyizolowany termicznie uchwyt. Takie rozwiązanie techniczne pozwala na wielogodzinne prasowanie bez zagrożenia nadmiernym nagrzaniem się żelazka.
Generator pary z żelazkiem w działaniu wykorzystuje metodę suchej pary. Siła tej metody prasowania, powszechnie stosowanej w przemyśle, polega na szybkim, jednostronnym, głębokim prasowaniu tkanin bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Skuteczność jest nieporównywalna z możliwościami zwykłych żelazek. Maksymalną efektywność można osiągnąć używając wytwornicy pary oraz odpowiedniej deski do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary.
 
sterowanie-battistella-vaporino-maxi Czytelny panel sterowania
Na generatorze pary znajduje się przejrzysty panel sterowania a na nim dwa przełączniki z kontrolą świetlną do włączania i wyłączania wytwornicy i żelazka oraz dwie kontrolki sygnalizujące gotowość do pracy i potrzebę uzupełnienia wody w bolerze.
regulacja-pary-battistella-vaporino-maxi Regulacja wydatku pary
Na obudowie stacji parowej Vaporino Maxi znajduje się elektrozawór z pokrętłem do regulacji poziomu wydatku pary dzięki któremu można dostosować poziom nawilżania do rodzaju prasowanej tkaniny.
obudowa-battistella-vaporino-maxi Obudowa ze stali
Obudowa wykonana z lakierowanej stali doskonale zabezpiecza elementy wewnętrzne generatora pary i jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia.
Żelazko systemowe Battistella Vaporbaby INOX. Żelazko Battistella Steam Master
W skład systemu do prasowania Battistella Vaporino Maxi wchodzi profesjonalne, przemysłowe żelazko Battistella Steam Master o wyjątkowej konstrukcji stopy grzejnej. Dzięki 32 komorom podaje zawsze doskonałej jakości suchą parę nawet przy niskich temperaturach prasowania.
Stosuj wodę z kranu. Koniec problemów z wodą
Generatory pary Battistella przystosowane są do stosowania wody z kranu.
Do użytku profesjonalnego. Do użytku profesjonalnego
Żelazko systemowe Battistella zaliczane jest do urządzeń typu SEMI-INDUSTRIAL. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i profesjonalnym parametrom może być stosowane w domu oraz komercyjnie w pracowniach krawieckich, pralniach, hotelach, restauracjach, itd.
wazne

Ważne
Do prawidłowego działania zestawu do prasowania niezbędne jest zastosowanie profesjonalnej, przeciw połyskowej stopy teflonowej PTFE Battistella 20709, która chroni materiał przed wyświeceniem i przypaleniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania, chroni stopę grzejną żelazka i ułatwia równomierne rozproszenie pary.

Teraz GRATIS do każdego żelazka systemowego Battistella.

 
Dane techniczne  
Zasilanie 230 V | 50 Hz
Moc całkowita 2100 W
Moc żelazka 800 W
Moc wytwornicy 1300 W
Pojemność
2,1 L
Wydajność (praca ciągła) około 3 godziny
Ciśnienie operacyjne pary 3,0 bar
Ciśnienie maksymalne 3,5 bar
Napełnianie manualne - korek wlewowy
Zabezpieczenia energetyczne termostat i zabezpieczenie termiczne/podwójny zawór bezpieczeństwa
Wymiary zewnętrzne 36 x 26 x 28 cm
Waga 8,2 kg
Wyposażenie  
  • żelazko
  • stacja pary
  • podkładka silikonowa
  • pejcz podtrzymujący przewód
  • instrukcja obsługi POL
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
Stopa teflonowa 20709Stopa teflonowa 20709
Stopa teflonowa 20709 dedykowana do żelazek Battistella Steam Master.
Bezpłatna dostawa. Dostawa gratis
Na terenie całego kraju produkt wysyłany jest bezpłatnie.