Wytwornica pary Battistella Saturnino

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Battistella
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • Cena katalogowa: 1 862,00 zł
 • Rabat: -93,10 zł (5 %)
 • 1 768,90 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 

W zestawie kupisz taniej

 
Wytwornica pary Battistella Saturnino

Wytwornica pary Battistella Saturnino

1 768,90 zł
Szczotka elektryczno-parowa Battistela Speedy do finiszu

Szczotka elektryczno-parowa Battistela Speedy do finiszu

589,00 zł
2 357,90 zł
2 310,74 zł
Wytwornica pary Battistella Saturnino

Wytwornica pary Battistella Saturnino

1 768,90 zł
Żelazko parowe Battistella Steam Master do wytwornic pary

Żelazko parowe Battistella Steam Master do wytwornic pary

348,65 zł
2 117,55 zł
2 075,20 zł
 
Profesjonalna wytwornica pary Battistella Saturnino | bez żelazka |
 
Generator pary Battistella Saturnino.
Battistella Saturnino jest profesjonalną wytwornicą pary o pojemności kotła 5 litrów z zewnętrznym gniazdem elektrycznym umożliwiającym zastosowanie dowolnego urządzenia parowego - żelazka, szczotki parowej lub pistoletu detaszerskiego.
Jest urządzeniem, które stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego krawieckiego zakładu usługowego, sklepu odzieżowego, hotelu czy restauracji.
Pojemność kotła (5 litrów) daje możliwość 4 godzinnej pracy ciągłej. Obudowa wytwornicy wykonana jest z lakierowanej stali dla zapewnienia odporności na zużycie i eleganckiego wyglądu, na której umieszczono włącznik żelazka i wytwornicy pary, manometr, lampki kontrolne informujące o gotowości do pracy i konieczności dolania wody oraz zewnętrzne gniazdo z podłączeniem do zasilania i sterowania wytwornicy pary.
Wytwornica pary Battistella Saturniono wyposażona jest w następujące zabezpieczenia: elektrozawór z regulacją ilości pary, podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody.
W działaniu wykorzystuje metodę suchej pary powszechnie stosowaną w przemyśle. Po podłączeniu dowolnego urządzenia parowego (szczotka parowa do finiszu, żelazko parowe, pistolet do odplamiania) posiada nieporównywalną skuteczność w porównaniu do  zwykłych żelazek i parowców.

Kompaktowa wielkość Saturnino umożliwia stosowanie jej w komplecie z profesjonalnymi stołami do prasowania lub zamontowanie jej na podstawie do wytwornic Battistella Trolley Black.

 

Ważne - żelazko prezentowane na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu.

 
Sterowanie generatorem pary Battistella Saturnino. Czytelny panel sterowania
Na generatorze pary znajduje się przejrzysty panel sterowania a na nim dwa przełączniki z kontrolą świetlną do włączania i wyłączania wytwornicy i podłączonego urządzenia parowego, manometr umożliwiający kontrolę poziomu ciśnienia pary oraz kontrolki sygnalizujące gotowość do pracy i potrzebę uzupełnienia wody.
Regulacja wydatku pary w generatorze pary Battistella. Regulacja wydatku pary
Na obudowie stacji parowej znajduje się elektrozawór z pokrętłem do regulacji poziomu wydatku pary, dzięki któremu można dostosować poziom nawilżania do rodzaju prasowanej tkaniny.
Gniazdo podłączenia żelazka Battistella Saturnino. Zewnętrzne gniazdo do podłączania rożnych rodzajów urządzeń parowych
Battistella Saturnino posiada zewnętrzne gniazdo umożliwiające podłączenie do systemu zasilania oraz sterowania różnych rodzajów urządzeń parowych takich jak żelazko parowe, szczotka do prasowania w pionie czy pistolet do odplamiania. Po podłączeniu odpowiedniego urządzenia parowego sterowanie strumieniem pary odbywa się za pomocą spustu w podłączonym urządzeniu.
Zelazko lub szczotka Battistella.

Żelazko parowe i nie tylko

Możliwość łatwego podłączania dowolnych urządzeń parowych sprawia, iż Battistella Saturnino jest wyjątkowo uniwersalnym produktem. Po podłączeniu żelazka jest wysokiej klasy systemem do prasowania, po podłączeniu szczotki elektryczno-parowej staje się najlepszej próby urządzeniem parowym umożliwiającym prasowanie i odświeżanie tkanin i odzieży w pionie a po podłączeniu pistoletu detaszerskiego jest systemem do usuwania plam i zabrudzeń.

Stosuj wodę z kranu. Koniec problemów z wodą
Generatory pary Battistella przystosowane są do stosowania wody z kranu.
Do użytku profesjonalnego. Do użytku profesjonalnego
Generatory pary Battistella zaliczane są do urządzeń typu SEMI-INDUSTRIAL. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i profesjonalnym parametrom mogą być stosowane w pracy komercyjnej - pracownie krawiecki, pralnie, hotele, restauracje, itd.
wazne

Ważne
Do prawidłowego podłączenia urządzenia parowego do generatora niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej wtyczki łączącej żelazko z wytwornicą pary Battistella 20239

 
Dane techniczne  
Zasilanie 230 V | 50 Hz
Moc całkowita 1700 W
Moc żelazka n.d.
Moc wytwornicy 1700 W
Pojemność - całkowita | użytkowa 
5,0 L | 3,8 L
Wydajność (praca ciągła) 3 - 4 godziny
Ciśnienie operacyjne pary 2,8 bar
Ciśnienie maksymalne 3,5 bar
Napełnianie manualne - korek wlewowy
Zabezpieczenia energetyczne termostat i zabezpieczenie termiczne/podwójny zawór bezpieczeństwa
Wymiary zewnętrzne 25 x 29 x 37 cm
Waga 13,5 kg
Wyposażenie  
 • podkładka silikonowa
 • pejcz podtrzymujący przewód
 • instrukcja obsługi POL