Wytwornica pary Battistella Saturnino Plus z żelazkiem Steam Master + stopa teflonowa GRATIS

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Battistella
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 395,80 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 2 514,86 zł
 • Rabat: -176,04 zł (7 %)
 • 2 338,82 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna wytwornica pary Battistella Saturnino Plus z żelazkiem i stopą teflonową
 
Generator pary Battistella Saturnino Plus
Battistella Saturnino Plus jest profesjonalną wytwornicą pary o pojemności kotła 5 litrów z zewnętrznym gniazdem elektrycznym umożliwiającym zastosowanie dowolnego urządzenia parowego - żelazka, szczotki parowej lub pistoletu detaszerskiego.

Saturnino Plus od Saturnino, swojego mniejszego odpowiednika, różni się tym, iż nie jest produktem przenośnym. Posiada kółka i wysoką obudowę (89 cm), jest mobilnym i całkowicie samodzielnym generatorem pary.
Jest urządzeniem, które stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego krawieckiego zakładu usługowego, sklepu odzieżowego, hotelu czy restauracji.
Pojemność kotła (5 litrów) daje możliwość 4 godzinnej pracy ciągłej. Obudowa wytwornicy wykonana jest z lakierowanej stali dla zapewnienia odporności na zużycie i eleganckiego wyglądu, na której umieszczono włącznik żelazka i wytwornicy pary, manometr, lampki kontrolne informujące o gotowości do pracy i konieczności dolania wody oraz zewnętrzne gniazdo z podłączeniem do zasilania i sterowania wytwornicy pary.
Wytwornica pary Battistella Saturniono Plus wyposażona jest w następujące zabezpieczenia: elektrozawór z regulacją ilości pary, podwójny zawór bezpieczeństwa, termostat zabezpieczający na wypadek braku wody.
W działaniu wykorzystuje metodę suchej pary powszechnie stosowaną w przemyśle. Po podłączeniu dowolnego urządzenia parowego (szczotka parowa do finiszu, żelazko parowe, pistolet do odplamiania) posiada nieporównywalną skuteczność w porównaniu do  zwykłych żelazek i parowców.

Wielkość i mobilność Saturnino Plus umożliwia stosowanie jej w komplecie z różnymi urządzeniami parowymi w dowolnym punkcie pracowni krawieckiej.
 
W koplecie kupujesz taniej.

W komplecie taniej!
Decydując się na zakup produktu z grupy "W komplecie taniej" w prosty sposób można zaoszczędzić! Więcej produktów z możliwością łączonego zakupu znaleźć można w TYM miejscu.

Zestaw składa się z wytwornicy pary Saturnino Plus, żelazka Steam Master i stopy teflonowej Battistella. Jest zmontowany i gotowy do użycia.

Sterowanie generatorem pary Battistella Saturnino Plus. Czytelny panel sterowania
Na generatorze pary znajduje się przejrzysty panel sterowania a na nim dwa przełączniki z kontrolą świetlną do włączania i wyłączania wytwornicy i podłączonego urządzenia parowego, manometr umożliwiający kontrolę poziomu ciśnienia pary oraz kontrolki sygnalizujące gotowość do pracy i potrzebę uzupełnienia wody.
Regulacja wydatku pary w generatorze pary Battistella Saturnino Plus. Regulacja wydatku pary
Na obudowie stacji parowej znajduje się elektrozawór z pokrętłem do regulacji poziomu wydatku pary, dzięki któremu można dostosować poziom nawilżania do rodzaju prasowanej tkaniny.
Kółka stacji parowej Battistella Saturnino Plus.

Mobilna i wysoka obudowa
Generator pary Battistella Saturnino Plus posiada obudowę o wysokości 89 cm umieszczoną na obrotowych kółkach. Jest całkowicie samodzielną stacją pary, której przemieszczanie po pracowni krawieckiej jest wyjątkowo łatwe.

Gniazdo sterowania Battistella Saturnino Plus. Zewnętrzne gniazdo do podłączania rożnych rodzajów urządzeń parowych
Battistella Saturnino posiada zewnętrzne gniazdo umożliwiające podłączenie do systemu zasilania oraz sterowania różnych rodzajów urządzeń parowych takich jak żelazko parowe, szczotka do prasowania w pionie czy pistolet do odplamiania. Po podłączeniu odpowiedniego urządzenia parowego sterowanie strumieniem pary odbywa się za pomocą spustu w podłączonym urządzeniu.
Zelazko lub szczotka Battistella.

Żelazko parowe i nie tylko

Możliwość łatwego podłączania dowolnych urządzeń parowych sprawia, iż Battistella Saturnino jest wyjątkowo uniwersalnym produktem. Po podłączeniu żelazka jest wysokiej klasy systemem do prasowania, po podłączeniu szczotki elektryczno parowej staje się najlepszej próby urządzeniem parowym umożliwiającym prasowanie i odświeżanie tkanin i odzieży w pionie a po podłączeniu pistoletu detaszerskiego jest nizastąpionym systemem do usuwania plam i zabrudzeń.

Stosuj wodę z kranu. Koniec problemów z wodą
Generatory pary Battistella przystosowane są do stosowania wody z kranu.
Do użytku profesjonalnego. Do użytku profesjonalnego
Generatory pary Battistella zaliczane są do urządzeń typu SEMI-INDUSTRIAL. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i profesjonalnym parametrom mogą być stosowane w pracy komercyjnej - pracownie krawiecki, pralnie, hotele, restauracje, itd.
wazne

Ważne
Do prawidłowego działania zestawu do prasowania niezbędne jest zastosowanie profesjonalnej, przeciw połyskowej stopy teflonowej PTFE Battistella 20709, która chroni materiał przed wyświeceniem i przypaleniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania, chroni stopę grzejną żelazka i ułatwia równomierne rozproszenie pary.

Teraz GRATIS do każdego żelazka systemowego Battistella.

 
Dane techniczne  
Zasilanie 230 V | 50 Hz
Moc całkowita 2500 W
Moc żelazka 800 W
Moc wytwornicy 1700 W
Pojemność - całkowita | użytkowa
5,0 L | 3,8 L
Wydajność (praca ciągła) około 4 do 5 godzin
Ciśnienie operacyjne pary 2,8 bar
Ciśnienie maksymalne 3,5 bar
Napełnianie manualne - korek wlewowy
Zabezpieczenia energetyczne termostat i zabezpieczenie termiczne/podwójny zawór bezpieczeństwa
Wymiary zewnętrzne 25 x 29 x 89 cm
Waga 13,5 kg
Wyposażenie  
 • stacja pary
 • żelazko parowe Battistella Steam Master
 • stopa teflonowa Battsitella 20709
 • podkładka silikonowa
 • pejcz podtrzymujący przewód
 • instrukcja obsługi POL
Gwarancja  
Okres gwarancji - komercyjna 12 miesięcy

 

 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
Stopa teflonowa 20709Stopa teflonowa 20709
Stopa teflonowa 20709 dedykowana do żelazek Battistella Steam Master.