Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Wolnowar wielofunkcyjny Ariete Vintage beżowy - 2904/03

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Ariete
  • Kod producenta: 8003705118461
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  czas realizacji do 21 dni czas realizacji do 21 dni  
  • szt.
  • 239,00 zł
 
Wolnowar Ariete Vintage - 2904 03 - Rice Cooker Vintage - Slow Cooker
 
wolnowar Ariete Vintage
Wielofunkcyjny wolnowar z linii produktów Ariete Vintage jest kuchennym urządzeniem posiadającym 5 różnych, automatycznych programów przygotowania potraw : gotowanie ryżu, powolne gotowanie, gotowanie na parze, smażenie oraz podgrzewanie i utrzymanie temperatury potrawy do 24 godzin.
Sterowanie - należy wybrać pokrętłem jeden z pięciu programów:
Wolnowar - Slow Cooker - powolne gotowanie? Ariete Rice Cooker to urządzenie, które umożliwia przygotowanie potraw w sposób, które gwarantuje ich wysoką wartość odżywczą i zdrowotną. Przeznaczony jest to wolnego gotowania w temperaturze poniżej 96 - 98ºC, dzięki czemu nie doprowadza do wrzenia przygotowywanych potraw. Sprawia to, że nie tracą one składników odżywczych, które są bardzo wartościowe. Doskonale nadaje się do przygotowywania mięs, warzyw, ryb sosów, zup, duszenia mięs i warzyw oraz wielu innych potraw.
Przykłady: boloński sos ragu - 5h, potrawka z cielęciny - 3,5h, potrawka wołowa - 4h, rosół - 5h, zupa warzywna - 5h, zupa fasolowa - 4h, gulasz - 4h.
Gotowanie ryżu - ten automatyczny program dedykowany jest gotowania ryżu w temperaturze 125ºC. Stosując znajdującą się w zestawie miarkę dozuje się odpowiednią ilość ryżu i wody. Czas gotowania uzależniony jest od ilości używanego ryżu (od 20 do 40 minut). Urządzenie po zagotowaniu ryżu automatycznie przechodzi w tryb utrzymania ciepła.
Nic nie musisz wiedzieć, nic nie musisz umieć. Zastosuj proporcje z instrukcji obsługi a Ariete Rise Cookr automatycznie dobierze parametry gotowania.
Smażenie - program saute - włącza się ten program i smaży w wysokiej temperaturze jak na patelni. Można smażyć, dusić i rumienić mięsa, warzywa, ryby, jaja. Czas smażenia uzależniony jest od rodzaju dania.
Gotowanie na parze - gotowanie na parze odbywa się w specjalnym koszu (w zestawie). Można równocześnie gotować ryż i inne pokarmy na parze umieszczając w wewnętrznym zbiorniku z wodą. Na przykład można gotować: szparagi - 11-13 minut, kalafior - 15-17 minut, kukurydza - 12-21 minut, ziemniaki - 21-23 minuty, jaja - na miękko 5-6 minut, twardo 9-10 minut, pierś kurczaka - 12-14 minut, filet rybny - 7-9 minut, pokrojona ryba (tuńczyk, miecznik, itd.) - 7-9 minut, krewetki królewskie - 8-10 minut.
Utrzymanie ciepła - ten program idealnie nadaje się do podgrzewania pokarmów lub utrzymania ich w temperaturze. Może być stosowany w systemie manualnym lub automatycznym.
W zestawie produktu znajduje się wyjmowana żaroodprna misa z nieprzywierającą ceramiczną powłoką wykorzystywana do każdej z 5 funkcji wolnowara. Jest wyjmowana i może być także używana do zapiekania potraw w piekarniku. Jest w nim również kosz do gotowania na parze, miarka, łyżka, pokrywa i uchwyt do niej.
Wyciskarka należy do efektownej kolekcji Iconic Vintage Collection włoskiego producenta kuchennych urządzeń elektrycznych Ariete. Nie tylko jest skuteczny i praktyczny, jest także niezwykle efektowny.
Ariete Vintage - styl, którego nie możesz przegapić w swojej kuchni.
 
   
Ilość programów 5
Funkcje gotowanie, gotowanie na parze, powolne gotowanie, duszenie, smażenie, odgrzewanie, utrzymywanie temperatury
Pojemność całkowita | pojemność ryżu 3,5l  | 1,8l
Specjalne możliwość mycia wybranych części w zmywarce, stosowanie misy ceramicznej w piekarniku do 180ºC
Dane techniczne  
Moc 700W
Waga 3,6
Wymiary |dł. x szer. x wys.| 34 cm x 29,5 cm x 27,5 cm