Wkład filtrujący magnezowy Dafi Aquamag Classic 1 szt.

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Dafi
  • Kod producenta: 5900950924232
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 14,00 zł 12,30 zł
 
Wkład filtrujący magnezowy Dafi - Aquamag Classic 1 szt.
 
wklad filtrujacy aquamag classic magnezowy dafi
Wkład filtrujący Aquamag Classic z firmy Dafi pozwala uzyskać najwyższej jakości wodę, nie tylko oczyszczając ją, ale wzbogacając ją też w potrzebny każdemu człowiekowi magnez. Filtrowanie wody za pomocą filtra Aquamag Classic odbywa się w czterech etapach. Najpierw górna pokrywa filtra przechwytuje zanieczyszczenia mechaniczne, a następnie siateczka filtrująca to samo robi z osadami takimi jak np. tłuszcz czy piana. Kolejny etap polega na usunięciu zanieczyszczeń organicznych, chloru i metali ciężkich przez mieszankę węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej, a także wzbogaceniu wody w jony magnezu. Ostatni krok to powtórna filtracja mechaniczna zapewniona przez dolną pokrywę o mikroporowatej strukturze.
 
wklad dafi aquamag classic Uniwersalny wkład filtrujący
Wkład filtrujący pasuje do wszystkich dzbanków w standardzie Dafi Classic. Wewnątrz wkładu znajduje się węgiel aktywny, który jest impregnowany normatywną ilością srebra, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się drobnoustrojów wewnątrz filtru przez około 4 tygodnie. Najlepsze rezultaty filtrowania osiągnąć można przy wymianie wkładu po przefiltrowaniu od 100 do 150 litrów wody (w zależności od jej jakości).
usuwa szkodliwe substancje Usuwa szkodliwe substancje
Wkład filtrujący usuwa z wody chlor, metale ciężkie oraz inne szkodliwe substancje, które mogą się w niej znajdować. Dzięki temu spożywana woda jest czysta, zdrowa i smaczna.
wzbogaca wode w magnez Wzbogaca wodę w magnez
Poza oczysczaniem wody filtr Aquamag Classic wzbogaca on ją też w magnez, który jest pierwiastkiem odpowiadającym za wiele istotnych życiowych procesów, łagodzi stres i wspomaga pamięć. Sprawia to, że pijąc wodę filtrowaną za jego pomocą uzupełnia się także niedobory magnezu w organizmie.
 
Dane techniczne  
Liczba sztuk 1 sztuka
Ilość filtrowanej wody ok. 100-150 litrów (zależne od jakości wody)
Przeznaczenie do wszystkich dzbanków w standardzie Dafi Classic
Uwagi wody z filtra Aquamag nie należy gotować
 
bpa free