Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.
 
Program do projektowania haftów Janome po polsku - informacje, procedura spolszczenia
 
janome-digitizer-v5-pl
Program do konwersji obiektów graficznych na hafty i projektowania haftów jest gwarancją swobody twórczej. Od poziomu opanowania programu hafciarskiego przez operatora uzależniony jest stopień perfekcji prac hafciarskich.
Janome, dzięki współpracy z marką Wilcom®, dostarcza jeden z najlepszych programów do projektowania haftów - Janome Digitizer JR v.5 i Janome Digitizer MBX v.5.5. Charakteryzują się one prostym interfejsem, dużą ilością i przejrzystością narzędzi i funkcji oraz prostotą obsługi. Jednak właściwa wersja językowa znacząco ułatwia poznanie i obsługę programu.
Teraz program Janome Digitizer dostępny jest w polskiej wersji językowej.
 
 
Janome Digitizer V.5 oraz V.5.5 - spolszczenie i instrukcja do pobrania
Użytkownicy programów Digitizer JR v.5 oraz Digitizer MBX v.5 i v. 5.5 w wersji angielskiej mogą teraz bezpłatnie dokonać aktualizacji posiadanych programów do polskiej wersji językowej.
Pobierz spolszczenie Janome Digitizer v.5

 

Pobierz spolszczenie Janome Digitizer v.5

Pobierz instrukcję instalacji polskiej wersji językowej

Pobierz spolszczenie Janome Digitizer v.5.5

 
 
 

30 dniowa wersja DEMO

Janome, która nie zapomina o swoich klientach, posiada także ofertę dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wybór konkretnego programu do haftów. Z możliwościami Janome Digitizer można zapoznać się korzystając z 30 dniowej wersji próbnej. Jest to pełna wersja profesjonalnego programu Janome Digitizer MBX v.5, z którego wszystkich możliwości można korzystać przez okres miesiąca.

Pobierz tutaj - wersję testową Janome Digitizer MBX v.5

Ważne - wersja Demo może być pobrana jedynie w języku angielskim. W celu spolszczenia programu, po dokonaniu instalacji należy wykonać procedurę przejścia na język polski - szczegóły tutaj.

 

 Zespół adamar.pl