Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Termiczna prasa do nadruków Texi HP-1620F-T

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Texi
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 3 373,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Termiczna prasa transferowa do nadruków Texi HP-1620F-T - 40 x 50 cm
Prasa termiczna do szybkiego i trwałego znakowania tekstyliów. Prasa przeznaczona jest do wykonywania nadruków z na koszulkach, bluzach czy torbach. Uniwersalna płaska prasa termotransferowa.

Płaska prasa termiczna do nadruków

TEXI HP-1620F-T to nowoczesna prasa do wykonywania trwałych kolorowych nadruków na odzieży i materiałach reklamowych. Prasa pozwala na wykonywanie nadruków z foli termotransferowych wszystkich typów - flex, flock, metalic, glitter i folii silikonowych, wgrzewanie haftowanych aplikacji czy wykonywanie zdobień metodą sublimacji. Prasa do nadruków TEXI została wyposażona w funkcję automatycznego zwolnienie docisku, co pozwala uniknąć przegrzania nadruków. Dolna płyta prasy wysuwa się, co pozwala na wygodne układanie drukowanych tekstyliów bez ryzyka oparzenia się o górną płytę.

Nowoczesna prasa do nadruków

Prasa do termotransferu TEXI HP-1620F-T ma mocną stalowo-aluminiową konstrukcję. Do ustawiania parametrów pracy służy wygodny panel dotykowy. Za pomocą zaawansowanego technologicznie panelu możesz ustawić język, datę i godzinę oraz przełączać się między stopniami Fahrenheita i Celsjusza. Na ekranie dotykowym możesz też przeglądać statystyki produkcji. Dzięki nowoczesnej nieprzywierającej powierzchni płyty materiały termotransferowe nie przyklejają i nie przypalają się.
Dane techniczna  
Wymiary płyty grzewczej 40,64 x 50,08 cm
Maksymalna temperatura 225ºC
Dokładność temperatury +/- 0,5ºC
Waga 70,31 kg
Zasilanie 230 V
Moc 1,8 kW