Tarka do stóp Microplane XL Pro 2 ostrza czarna - 70901E

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Microplane
  • Gwarancja: 2 lata
 
Tarka do stóp Microplane 70901E - XL Pro 2 ostrza czarna
 
tarka do stop xl pro microplane
Tarka do stóp XL Pro z kolekcji amerykańskiej firmy Microplane to doskonałe narzędzie umożliwiające codzienną pielęgnację stóp. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów takich jak tworzywo sztuczne i stal nierdzewna, a dzięki niej z łatwością można pozbyć się zrogowaciałej skóry i stwardnień na stopach. Dzięki dwóm wymiennym stalowym ostrzom każdy może uzyskać gładkie i oczyszczone stopy bez żadnych uszkodzeń. Komfort użytkowania tarki zagwarantowany jest dzięki ergonomicznej konstrukcji i długiej, wyprofilowanej rączce umożliwiającej swobodny dostęp do różnych części stopy. Do tarki dołączony jest także ochraniacz na ostrze oraz przeźroczysty futerał z tworzywa sztucznego.
 

 

dwa wymienne ostrza

Dwa wymienne ostrza
Tarka wyposażona jest w dwa wymienne ostrza, które umożliwiają dostosowanie jej działania do aktualnych potrzeb. Ostrze o drobnych oczkach należy wykorzystywać w sytuacji, gdy tarka nie była używana przez długi czas i spowodowało to większe zaniedbanie stóp. Drugie ostrze z większymi i wypukłymi oczkami służy natomiast do codziennej pielęgnacji stóp, wygładzając je i wyrównując nierówności.

stabilny stojak

Pojemnik na naskórek
Pod ostrzem znajduje się wbudowany pojemnik, do którego trafia zrogowaciały naskórek ze stóp. Po zakończeniu zabiegu z łatwością można go opróżnić.

fototrawione ostrza

Fototrawione ostrza
Niezawodność ostrzy firmy Microplane zagwarantowana jest dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii fototrawienia, która z wykorzystaniem procesów chemicznych tworzy wyjątkowo ostre krawędzie tnące.

wazne informace

Ważne informacje
Tarkę należy stosować wyłącznie na suchej - nie zmiękczonej, nawilżonej czy mokrej - skórze. Osoby chorujące na cukrzycę, niskie ciśnienie krwi czy posiadające otwarte rany stóp przed użyciem powinno skonsultować się z lekarzem.

 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Kolor czarny, srebrny
Długa rączka tak
Dwa ostrza tak (z drobnymi i większymi oczkami)
Pojemnik na naskórek tak (pod ostrzem)
W zestawie tarka z wbudowanym pojemnikiem, dwa ostrza, futerał z tworzywa sztucznego, ochraniacz na ostrze
Gwarancja 2 lata
Wymiary  
Długość x szerokość 23,4 cm x 5,1 cm