Tarka do stóp Microplane Paddle miętowa - 70205

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Microplane
  • Gwarancja: 2 lata na brak korozji
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 79,00 zł
 
Tarka do stóp Microplane 70205 - Paddy miętowa
 
tarka do stop paddy microplane
Tarka do stóp Paddy z kolekcji amerykańskiej firmy Microplane to znakomite narzędzie do codziennej pielęgnacji stóp. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów takich jak tworzywo sztuczne czy stal nierdzewna stworzona z wykorzystaniem technologii fototrawienia, która gwarantuje optymalne właściwości tnące ostrza. Samo ostrze gwarantuje wygodne usuwanie zrogowaciałego naskórka i stawrdnień, pozostawiając po sobie gładkie stopy. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i wyprofilowanej rączce jej użytkowanie jest bardzo komfortowe i z łatwością pozwala dotrzeć do każdego miejsca na stopie. Po zakonczeniu zabiegu zrogowaciały naskórek trafia do pojemnika znajdującego się pod ostrzem, którego opróżnianie nie sprawia żadnych problemów.
 

 

wygodne uzytkowanie

Wygodne użytkowanie
Ergonomiczny kształt tarki wraz z długą rączką gwarantują wygodne użytkowanie i dostęp do każdego miejsca na stopie, co znacznie ułatwia codzienną pielęgnację stóp.

pojemnik na naskorek

Pojemnik na naskórek
Zrogowaciały naskórek po zabiegu trafia do pojemnika znajdującego się pod ostrzem, którego opróżnianie jest bardzo proste.

fototrawione ostrza

Fototrawione ostrza
Niezawodność ostrzy firmy Microplane zagwarantowana jest dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii fototrawienia, która z wykorzystaniem procesów chemicznych tworzy wyjątkowo ostre krawędzie tnące.

wazne informace

Ważne informacje
Tarkę należy stosować wyłącznie na suchej - nie zmiękczonej, nawilżonej czy mokrej - skórze. Osoby chorujące na cukrzycę, niskie ciśnienie krwi czy posiadające otwarte rany stóp przed użyciem powinno skonsultować się z lekarzem.

 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Kolor srebrny, miętowy
Długa rączka tak
Ergonomiczna konstrukcja tak
Pojemnik na naskórek tak (pod ostrzem)
W zestawie tarka, pojemnik, etui
Gwarancja 2 lata na brak korozji
Wymiary  
Długość x szerokość 17 cm x 4,5 cm