Szybkowar z wkładem Fissler Vitavit Premium 26 cm 4 L - 620-701-04-000/0

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Fissler
  • Kod producenta: 4009209317915
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 1 499,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Szybkowar Fissler 620-701-04-000/0 - Vitavit Premium 26 cm 4 l
 
szybkowar vitavit premium fissler
Szybkowar Vitavit Premium z kolekcji firmy Fissler to urządzenie, które stwarza nowe możliwości w trakcie gotowania. W dzisiejszych czasach niewiele osób ma czas na to, by spędzać go na przygotowywaniu zdrowych i pożywnych potraw, które jednocześnie doskonale smakują. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest szybkowar, który umożliwia bardzo szybkie przygotowanie posiłków, które nie są pozbawione swoich zdrowotnych i smakowych walorów. Dzieje się tak dzięki wysokiemu ciśnieniu gromadzonemu w tym naczyniu, dzięki któremu następuje podwyższenie punktu wrzenia wody. Umożliwia to gotowanie wody w wyższych temperaturach, co z kolei skraca czas ich przygotowywania. Szybkowar świetnie sprawdzi się w trakcie gotowania różnego rodzaju potraw, w tym warzyw, zup, mięs czy potrawek.
 
zdrowe odzywianie Zdrowe odżywianie
Dzięki krótszemu czasowi gotowania z dostępem mniejszej ilości tlenu, gotowane w szybkowarze potrawy zachowują większą ilość witamin i minerałów, co poprawia ich walory zdrowotne.
dwa poziomy gotowania Trzy poziomy gotowania
Szybkowar Vitavit Premium wyposażony jest w regulator ciśnienia, który umożliwia ustawienie trzech poziomów gotowania. Poziom pierwszy oznacza delikatne gotowania i przyda się do takich potraw jak warzywa lub ryby, natomiast drugi przeznaczony jest do szybkiego gotowania mięs, gulaszy czy ryżu. Trzeci z kolei pozwala na gotowanie na parze (niezbędna dodatkowa wkładka).
dno cookstar Dno CookStar
Szybkowar wyposażony jest w dno CookStar, dzięki czemu można używać go na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym także indukcyjnych. Jego specjalna konstrukcja zapewnia szybkie nagrzewanie się garnka i równomierne rozprowadzanie ciepła. Gwarantuje to oszczędność energii, co przekłada się także na oszczędność czasu i pieniędzy.
latwe ustawianie Łatwe ustawianie
Umieszczenie pokrywy we właściwej pozycji jest niezwykle proste dzięki oznaczeniom na pokrywie oraz specjalnie zaprojektowanym krawędziom garnka.
bezpieczne zamykanie Bezpieczne zamykanie
O prawidłowym zamknięciu, które umożliwia rozpoczęcie wzrastanie ciśnienia, sygnalizuje sygnał optyczny i dźwiękowy.
wskazniki procesu gotowania Wskaźniki procesu gotowania
Szybkowar posiada wskaźnik oparty na kolorach sygnalizacji świetlnej. Żółty kolor oznacza, że nastawiony tryb gotowania został prawie osiągnięty, zielony że osiągnięta została temperatura i rozpoczyna się gotowanie, a czerwony, że temperatura jest zbyt wysoka. Ułatwia to kontrolowanie procesu gotowania i zapewnia wysoką jakość przygotowanych potraw.
regularne odparowywanie Regularne odparowywanie
Szybkowar wyposażony jest w system prostego i bezpiecznego redukowania ciśnienia, który umożliwia kontrolowanie odparowywania.
latwe czyszczenie i przechowywanie Łatwe czyszczenie i przechowywanie
Uchwyty szybkowaru są zdejmowane, co ułatwia jego czyszczenie oraz przechowywanie.
wskaznik poziomu wody Wskaźniki poziomu wody
Szybkowar posiada wewnętrzną miarkę wraz z minimalnym i maksymalnym poziomem wody jaki jest potrzebny do właściwego gotowania.
wazne Instrukcja obsługi
Instrukcję obsługi szybkowarów Vitavit Premium znaleźć można w TYM miejscu.
 
 
szybkowar vitavit premium fissler
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/10, tworzywo
Kolor srebrny, czarny
Zmywarka tak
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary i pojemność  
Szybkowar Ø 26 cm | 4 litry
 
mycie w zmywarce
stal nierdzewna
miarka w garnku
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną