Szybkowar Lacor Tempo 22 cm 8 L - 71868

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Lacor
  • Kod producenta: 8414271718687
  • Gwarancja: 2 lata
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 375,00 zł
 
Szybkowar Lacor 71868 - Tempo 22 cm, 8 l
 
szybkowar tempo lacor
Szybkowar Tempo z kolekcji firmy Lacor to urządzenie, które stwarza nowe możliwości w trakcie gotowania. W dzisiejszych czasach niewiele osób ma czas na to, by spędzać go na przygotowywanie zdrowych i pożywnych potraw, które jednocześnie doskonale smakują. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest szybkowar, który umożliwia bardzo szybkie przygotowanie posiłków, które nie są pozbawione swoich zdrowotnych i smakowych walorów. Dzieje się tak dzięki wysokiemu ciśnieniu gromadzonemu w tym naczyniu, dzięki któremu następuje podwyższenie punktu wrzenia wody. Umożliwia to gotowanie wody w wyższych temperaturach, co z kolei skraca czas ich przygotowywania. Szybkowar świetnie sprawdzi się w trakcie gotowania różnego rodzaju potraw, w tym warzyw, zup, mięs czy potrawek.
 
zdrowa zywnosc Zdrowe odżywianie
Dzięki krótszemu czasowi gotowania z dostępem mniejszej ilości tlenu, gotowane w szybkowarze potrawy zachowują większą ilość witamin i minerałów, co poprawia ich walory zdrowotne.
zawor regulacji cisnienia Zawór regulacji ciśnienia
Szybkowar jest wyposażony w zawór regulacji ciśnienia, dzięki któremu można ustawić sposób gotowania - od 0 Bar oznaczającego wolne gotowanie (ryby, warzywa), po 0.9 Bar oznaczającego bardzo szybkie gotowanie (mięsa, ryż). Wybór należy uzależnić od rodzaju przygotowywanych potraw.
oszczednosc energii Oszczędność energii
Konstrukcja dna sprawia, że korzystanie z szybkowaru przekłada się na oszczędność energii. Wynika to z trzech warstw z jakich jest stworzone - stali z chromem, aluminium oraz stali nierdzewnej 18/10, które gwarantują wysoką jakość jego działania. Dzięki temu szybkowar może być używany także na kuchenkach indukcyjnych.
skala litrazowa Skala litrażowa
Szybkowar wyposażony jest w skalę litrażową na wewnętrznej powierzchni. Oznaczone jest na niej także minimalny i maksymalny poziom wody jaka może się w nim znaleźć w trakcie gotowania.
 
 
szybkowar tempo lacor
 
Dane techniczne  
Materiał stal nierdzewna 18/10, tworzywo
Kolor srebrny, czarny
Przeznaczenie  
Kuchenka gazowa tak
Kuchenka elektryczna tak
Kuchenka indukcyjna tak
Kuchenka halogenowa tak
Kuchenka z płytą szklaną tak
Kuchenka z płytą ceramiczną tak
Wymiary i pojemność  
Szybkowar Ø 22 cm | 8 litrów
 
stal nierdzewna
miarka w garnku
na halogen
na kuchenke gazową
na kuchenke elektryczną
na kuchenke ceramiczna
na kuchenke indukcyjną