Stół prasowalniczy z prasulcem, wytwornicą pary i żelazkiem Rotondi MINI 9S/3/RA1 + stopa PTFE

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Rotondi
  • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • Cena katalogowa: 4 909,00 zł
  • Rabat: -490,90 zł (10 %)
  • 4 418,10 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna, aktywna deska do prasowania Rotondi MINI9S z prasulcem Rotondi RA1 i generatorem pary z żelazkiem Rotondi MINI3
 
Zestaw do prasowania Rotondi MINI9 + MINI3 + RA1 + EC-11.
W zestawie taniej. Kupując kompletny, profesjonalny zestaw do prasowania oszczędzasz.
Zestaw złożony z aktywnej deski do prasowania Rotondi MINI9S, generatora pary Rotondi MINI3, stopy teflonowej Rotondi PTFE EC-11 i rękawnika Rotondi RA1 może być stosowany w warunkach domowych jednak głównie dedykowany jest do zastosowania profesjonalnego w pracowniach i atelier krawieckich, szwalniach, pralniach, hotelach, itd.
Urządzenia są wzajemnie do siebie dopasowane, zostały zaprojektowane i wykonane w technologiach umożliwiających pracę profesjonalną.


W skład zestawu wchodzą:
 
Deska do prasowania Rotondi MINI9. Profesjonalna deska do prasowania Rotondi MINI9S
Składany stół prasowalniczy z nadmuchem, odsysaniem pary oraz podgrzewaną powierzchnią do zastosowań profesjonalnych. Efektywny wyciąg oraz podgrzewany blat gwarantują stałe osuszanie pokrowca oraz znacznie poprawiają skuteczność prasowania pozostawiając prasowaną tkaninę zawsze suchą. Ciekawą funkcją jest możliwość nadmuchu z deski. Jest to system przeznaczona do tak zwanego prasowania balonowego. Po zamocowaniu tkaniny na desce włączamy nadmuch i prasujemy materiał na balonie powietrznym bez bezpośredniego dociskania tkaniny do powierzchni deski do prasowania. Jest to wyjątkowa metoda prasowania ultra delikatnych tkanin. Deska do prasowania Rotondi wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i komponentów.
Stół prasowalniczy wyposażony jest w wygodny system składania, regulację wysokości, podstawę do zamontowania wytwornicy pary z żelazkiem oraz gniazdo elektryczne.

Deska do prasowania Rotondi polecana jest do pracy zarówno w firmach odzieżowych, małych i dużych zakładach krawieckich, pralniach i sklepach odzieżowych – wszędzie tam gdzie potrzebna jest najwyższa delikatność i skuteczność w prasowaniu.
 
Generator pary z żelazkiem Rotondi MINI3. Generator pary z żelazkiem Rotondi MINI3
Generator pary z profesjonalnym żelazkiem przeznaczony do użytku komercyjnego (pracownie krawieckie, pralnie, hotele, restauracje, itd.). Pojemność kotła wytwornicy (2,15 litra) daje możliwość 3 godzinnej pracy ciągłej. Obudowa wytwornicy wykonana jest z lakierowanej stali dla zapewnienia odporności na zużycie, na której umieszczono włącznik żelazka i wytwornicy pary oraz lampkę kontrolną sygnalizująca gotowość do pracy. Znajdujące się w zestawie z generatorem pary żelazko to sprawdzone w ciężkiej pracy Rotondi EC-11 - najwyższa jakość. Posiada całkowicie wyizolowany termicznie uchwyt. Takie rozwiązanie techniczne pozwala na wielogodzinne prasowanie bez zagrożenia nadmiernym nagrzaniem się żelazka.
Generator pary z żelazkiem Rotondi przeznaczony jest do pracy profesjonalnej, ponieważ w działaniu wykorzystuje metodę suchej pary. Siła tej metody prasowania, powszechnie stosowanej w przemyśle, polega na szybkim, jednostronnym, głębokim prasowaniu tkanin bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Skuteczność jest nieporównywalna z możliwościami zwykłych żelazek. Maksymalną efektywność można osiągnąć używając wytwornicy pary oraz odpowiedniej deski do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary.
 
Rękawnik Rotondi RA1. Prasulec (rękawnik) Rotondi RA1
Rękawnik dedykowany do desek do prasowania serii Rotondi MINI (MINI9, MINI9S). Prasulec jest na stałe podłączany do układu odsysania pary desek Rotondi. Przeznaczona do prasowania odzieży tunelowej (rękawy, nogawki, itd.) oraz wszystkich małych elementów wymagających precyzji i dokładności.
Wymiara prasulca: 56 x 13-8 x 2,5 cm (dł x szer x gr)
 
Stopa teflonowa Rotondi EC-11. Stopa teflonowa Rotondi PTFE EC-11
Teflonowa stopa przeciw połyskowa niezbędna do profesjonalnych żelazek z wytwornicami pary. Chroni prasowany materiał przed wybłyszczaniem, gwarantuje znakomity poślizg i gładkość prasowania. Obniża temperaturę zetknięcia z materiałem o około 40°C zabezpieczając go przed przypaleniem. Umożliwia równomierne rozproszenie pary oraz uzyskanie jej suchej, przegrzanej postaci przy stosunkowo niskich temperaturach prasowania. Chroni stopę grzejną żelazka.
 
Do zastosowań profesjonalnych. Produkt do zastosowań profesjonalnych
Zestaw do prasowania Rotondi przeznaczony jest do pracy profesjonalnej.
w komplecie taniej W komplecie taniej!
Decydując się na zakup produktu z grupy "W komplecie taniej" w prosty sposób można zaoszczędzić nawet ponad tysiąc złotych! Więcej produktów z możliwością łączonego zakupu znaleźć można w TYM miejscu.
 
Cechy deski/stołu do prasowania  
Typ stołu (kształt) deska do prasowania
Elektrycznie podgrzewany blat | moc tak | 400 W
Odsysanie tak
Nadmuch tak
Możliwość podłączenia prasulca (rękawnika) tak (prasulec Rotondi RA1 wchodzi w skład zestawu)
Ruchome kółka nie
Regulacja wysokości tak | 75 cm do 101 cm
Wymiary powierzchni do prasowania (dł x szer) 120 x 46 cm
Wymiary w formie rozłożonej (dł x szer x wys) 152 x 46 x 91 cm
Wymiary w formie złożonej (dł x szer x wys) 165 x 46 x 13 cm
Waga 22 kg
Zasilanie (napięcie) 220 - 240 V
Cechy generatora pary/żelazka  
Generator pary | żelazko tak | tak
Pojemność całkowita | objętość wody 3 L | 2,15 L
Ciśnienie pary (operacyjne | maksymalne) 2,8 bar | 5 bar
Wydajność (praca ciągła bez napełniania) około 3 godziny
Możliwość stosowania wody z kranu tak
Moc generatora pary | żelazka 1300 W | 800 W
Skład zestawu  

Deska do prasowania Rotondi MINI 9sS

Generator pary z żelazkiem Rotondi MINI 3

Prasulec (rękawnik) Rotondi RA1

Stopa teflonowa Rotondi PTFE EC-11

 

 

 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
Przeciwpołyskowa stopa teflonowa Rotondi EC-11Przeciwpołyskowa stopa teflonowa Rotondi EC-11
Profesjonalna stopa teflonowa dedykowana do żelazek Rotondi.