Stebnówka Zoje ZJ9000D-D4 Z SET - automat do krawiectwa lekkiego i średniego - silnik AC servo

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Zoje
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • 2 790,00 zł 2 686,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z funkacjami automatycznymi Zoje ZJ9000D-D4 Z SET do krawiectwa lekkiego i średniego
 
Stebnówka Zoje ZJ9000D-D4-02 Z SET.
Nowoczesna, profesjonalna maszyna do szycia typu stebnówka z dolnym transportem ząbkowym, przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego (maszyna kompletna). Stebnówka wyposażona jest w funkcje automatyczne takie jak automatyczne obcinanie nici, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie, odrzutnik nici i kontroler ściegu początkowego. Sterowanie nimi umożliwia przejrzysty, prosty w obsłudze panel sterujący.
Maszyna do szycia Zoje ZJ9000D-D4 posiada nowoczesną budowę. Wyposażona jest w nowoczesny zamknięty system smarowania, energooszczędny silnik AC servo.
W panelu obsługi funkcji automatycznych między innymi znajdują się: pozycjonowanie igły, obcinanie nici - system umożliwia obcięcie nici spodniej nawet do 3 mm (standardem jest 5 mm); elektromagnetyczne podnoszenie stopki zarówno pedałem jak i podnośnikiem kolanowym aż do 9 mm (system podnoszenia ręcznego do 13 mm); programowanie rygla początkowego i końcowego; programowanie odcinków szycia; kontroler ściegu początkowego.

Wszystkie te elementy zostały zintegrowane z główką maszyny do szycia. Dzięki takiej konstrukcji maszyna pracuje niezwykle cicho bez niekorzystnych wibracji.  Maszyna do szycia ma wbudowany energooszczędny silnik AC SERVO, co zmniejsza 70% zużycie energii i ma olbrzymi wpływ na kulturę pracy stebnówki.

 
Wbudowany silnik. Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stebnówek). Najistotniejszą jego zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.

Wbudowany w główkę maszyny - Direct Drive - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

Funkcje automatyczne. Funkcje automatyczne
Stebnówka Zoje posiada elektroniczny panel sterowania funkcjami automatycznymi maszyny do szycia. Najważniejsze z nich to: automatyczne obcinanie nici, automatyczne podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie, odrzutnik nici i kontroler sciegu początkowego.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie pola pracy. 3- stopniowa lampka LED wbudowana jest w główkę maszyny. światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy i eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku pracy.
System smarowania - suchy obieg.

Zamknięty system smarowania
Stebnówka Zoje posiada trwały, nowoczesny, zamknięty system smarowania, który eliminuje możliwość wydostania się oleju na zewnątrz i zaplamienia tkaniny. Maszyna nie posiada typowej miski olejowej. Jest on podzielony na dwie sekcje:

 • pierwsza - smarowanie chwytacza - wyposażona w czujnik oleju, który sygnalizuje dźwiękiem jego niski poziom i potrzebę uzupełnienia.
 • druga - smarowanie wszystkich mechanizmów ruchomych z wyłączeniem suchej igielnicy zabezpieczonej PTFE. Brak typowej miski olejowej.
Maszyna kompletna.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Ważne

Podstawa i stół Zoje Original
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Zoje:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Dostawa gratis. Bezpłatna dostawa
Na terenie całego kraju produkt dostarczany jest bez kosztów dostawy.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak | do 5,0 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny | kolanowy | ręczny
Maksymalna wyskość podnoszenia stopki 13,0 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł 135x5
Zakres grubości igieł | zalecany przez producenta | 65-110
Oświetlenie pola pracy | typ tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nici nie
Odkrawacz brzegowy nie
Płyta stołu | blat |

standard 120x54cm

Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo | wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 12 miesięcy