Stebnówka Zoje A6000-G SET - do krawiectwa lekkiego i średniego - silnik AC servo 230V

 • Oceń produkt:  
    Zobacz recenzje (1)
 • Producent: Zoje
 • Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
 • szt.
 • Cena katalogowa: 2 458,00 zł
 • Rabat: -122,90 zł (5 %)
 • 2 335,10 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z silnikiem energooszczędnym Zoje A6000G do krawiectwa lekkiego i średniego
 
maszyna do szycia stebnówka zoje zj-a6000g
Nowej generacji profesjonalna stebnówka z dolnym transportem przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje A6000G to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Stebnówka A6000G jest nowoczesną, maszyną szwalniczą do szycia ściegiem stebnowym. Wyposażona jest w podstawowe funkcje automatyczne - pozycjonowanie igły, regulacja prędkości, które znacząco poprawiają komfort użytkowania. Sterowanie funkcjami maszyny odbywa się z pomocą czytelnego wyświetlacza LCD. Skrzynka sterowania jak i silnik zintegrowane ą z główką maszyny - konstrukcja mechatroniczna.
Stebnówka Zoje A6000G posiada nowoczesną mechatroniczną budowę. W stosunku do poprzednich modeli (Zoje ZJ9503G, ZJ9513G) zastosowano uproszczony system prowadzenia nici, płynną regulację prędkości szycia oraz zwiększono siłę wkłucia igły wraz z wysokością podnoszenia stopki (od 6 do 13 mm) co znacznie powiększa spektrum grubości zszywanych tkanin. Zastosowano także nowy typ wentylatora o zwiększonej wydajności chłodzenia.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Silnik elektroniczny z napędem bezpośrednim podłączony bezpośrednio do wału głównego zapewnia szybsze uruchomienie maszyny bez użycia paska i od 60 do 70% oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Najistotniejszą zaletą jest cicha praca, niewielkie zużycie energii, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz wprowadzenie pozycjonera igły do standardowego wyposażenia maszyny.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny  oraz przyspiesza czas reakcji.
centralny uklad smarowania Centralny układ smarowania
Stebnówka posiada wydajny, centralny system smarowania z tradycyjna miską olejową.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia czytelny, panel sterowania z wyświetlaczem LCD.
pozycjonowanie igły Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczna funkcja zatrzymania igły u góry lub u dołu zapewnia znaczny wzrost wydajności, ponieważ nie wymaga obsługi kółkiem ręcznym przez operatora. Gwarantuje 15% wzrost produktywności.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w nowej generacji, wydajne oświetlenie pola pracy LED - wbudowane jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.

 

Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak | do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki kolanowy | ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 75-110
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Automatyczne ryglowanie nie
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Transport wsteczny tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB nie
Płyta stołu (blat) 105 cm x 50 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Uwagi  
W zestawie znajdują się: olej, śrubokręty x 2, szpulki do bębenka x, igły x 10, pokrowiec ochronny