Stebnówka Zoje A6000R-G-01 SET - do krawiectwa lekkiego i średniego - silnik AC servo 230V

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Zoje
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 262,48 zł brutto
 • szt.
 • Cena katalogowa: 2 064,57 zł
 • Rabat: -103,23 zł (5 %)
 • 1 961,34 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z silnikiem energooszczędnym Zoje A6000R-G-01 SET do krawiectwa lekkiego i średniego
 
maszyna do szycia stebnówka zoje A6000R
Nowej generacji (2022) profesjonalna stebnówka z dolnym transportem ząbkowym przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Zoje A6000R-G-01 to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Podstawa i blat standard (105 x 50 cm) Kessler. Stebnówka A6000 jest nowoczesną, maszyną szwalniczą do szycia ściegiem stebnowym. Wyposażona jest w podstawowe funkcje automatyczne - pozycjonowanie igły, regulacje prędkości, system dodania pojedynczego ściegu,  które znacząco poprawiają komfort użytkowania. Sterowanie funkcjami maszyny odbywa się z pomocą czytelnego wyświetlacza LCD. Skrzynka sterowania jak i energooszczędny silnik zintegrowane są z główką maszyny - konstrukcja mechatroniczna.
Stebnówka Zoje A6000R-G-01 posiada mechatroniczną budowę. W stosunku do poprzednich modeli  zastosowano uproszczony system prowadzenia nici i regulacji prędkości szycia, zwiększono siłę wkłucia igły wraz z wysokością podnoszenia stopki (od 5,5 do 13 mm) co znacznie powiększa spektrum grubości zszywanych tkanin. W standardowym wyposażeniu maszyna ma też urządzenie do obcinania nici mocowane na trzpieniu stopki. 
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO 550W/230V (system Direct Drive) całkowicie redukujący niepożądane wibracje, zapewniający cichą i niezawodną pracę.
Zoje A6000R posiada centralny system smarowania z otartą miska olejową.
Stebnówka przeznaczona jest do pracy profesjonalnej zarówno w szwalniach jak i mniejszych zakładach i pracowniach krawieckich.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i stół Kessler
Maszyna zmontowana jest na oryginalnej, podstawie i blacie firmy Kessler:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - o wymiarach 105x50 cm - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z 30 warstw sklejki brzozowej znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem maksymalnie odpornym na uderzenia, ścieranie, odpryski i oddziaływanie wilgoci. Jest opracowana specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Silnik elektroniczny z napędem bezpośrednim podłączony bezpośrednio do wału głównego zapewnia szybsze uruchomienie maszyny bez użycia paska i od 60 do 70% oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Najistotniejszą zaletą jest cicha praca, niewielkie zużycie energii, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz wprowadzenie pozycjonera igły do standardowego wyposażenia maszyny.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje, zwiększa moc maszyny  oraz przyspiesza czas reakcji.
centralny uklad smarowania Centralny układ smarowania
Stebnówka posiada wydajny, centralny system smarowania z tradycyjną (otwartą) miską olejową.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia czytelny, panel sterowania z wyświetlaczem LCD, który umożliwia szybką regulację prędkości szycia oraz sterowania pozycjonowaniem igły.
pozycjonowanie igły Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczna funkcja zatrzymania igły u góry lub u dołu zapewnia znaczny wzrost wydajności, ponieważ nie wymaga obsługi kółkiem ręcznym przez operatora. Gwarantuje 15% wzrost produktywności.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w nowej generacji, wydajne oświetlenie pola pracy LED - wbudowane jest w główkę maszyny. Światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.

 

Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak | do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki kolanowy | ręczny
Wysokość podnoszenia stopki 5,5 mm | 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne
System igieł 135x5 (DPx5)
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) Nm 65-110 (#9-#18)
Oświetlenie pola pracy | rodzaj tak | LED
Automatyczne obcinanie nici nie
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki nie
Automatyczne ryglowanie nie
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Transport wsteczny tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB nie
Płyta stołu (blat) 105 cm x 50 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
Uwagi  
W zestawie znajdują się: olej, śrubokręty, szpulki do bębenka x 3, igły x 10, pokrowiec ochronny