Stebnówka Texi Tronic 7 NF Premium SET - do krawiectwa średniego i ciężkiego - UŻYWANA

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Texi
  • Gwarancja: 3 miesiące
  • Dostępność:  jest jest  
  • szt.
  • 5 690,00 zł 4 690,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Stebnówka 1-igłowa automatyczna, z transportem dolnym ząbkowym oraz igłowym do krawiectwa średniego i ciężkiego Texi Tronic 7 NF Premium
 
Maszyna do szycia, stebnówka Texi Tronic 7 NF

Uniwersalna maszyna do szycia typu stebnówka z dolnym transportem ząbkowym oraz transportem igłowym przeznaczona do krawiectwa średniego i ciężkiego Texi Tronic 7 NF Premium jest produktem najnowszej generacji - model mechatroniczny z funkcjami automatycznymi, wśród których znajdują się automatyczne obcinanie nici, programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, automatyczne podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły i inne. Sterowanie nimi umożliwia prosty w obsłudze, wbudowany w główkę panel sterujący.

Stebnówka Texi Tronic wyposażona jest dodatkowo w energooszczędny silnik AC Servo Direct Drive (wbudowany w główkę, bezpośredni napęd igielnicy), co zmniejsza aż o 70% zużycie energii, eliminuje możliwość powstania niepożądanych wibracji (brak paska), a przy tym jest niezwykle silny i wytrzymały. Posiada także wentylator pozwalający zwiększyć wydajność chłodzenia. Zwiększone pole szycia w postaci 30 centymetrów miejsca pomiędzy igielnicą a ramieniem dodatkowo poprawia komfort pracy.

Smarowanie to nowoczesny, tzw. suchy system. Obieg smarowania jest zamknięty i skrócony.

Ważne - gwarancja, produkty gratis.

PRODUKT UŻYWANY - rok prod. 2017, nr fabr. 160401011
Stebnówka Texi Tronic 7 NF pochodzi ze zwrotu od klienta, który uznał, że nie znajduje ona u niego zastosowania. Maszyna do szycia była używana jedynie do testów.
Maszyna została poddana sprawdzeniu, smarowaniu i regulacji w serwisie - jest w zasadzie fabrycznie nowa. Posiada oryginalną specyfikację, fabryczne wyposażenie. Wystawiamy fakturę VAT.

Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się nowy zestaw do szycia tkanin lekkich i średnich (płytka ściegowa oraz ząbki). Wymiana zestawu umożliwi szycie tkanin lekkich.

W galerii zdjęć znajdują się fotografie oferowanego egzemplarza. Na panelu sterowania znajduje się fabryczna folia ochronna.

Silnik AC Servo

Silnik AC Servo
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli - posiada dodatkowy wnetylator, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek). Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość łatwej regulacji kierunku obrotów, prędkości pracy oraz pozycjonowania igły. Wbudowany jest w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne Direct Drive (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

Łatwe sterowanie

Łatwe sterowanie
Maszyna posiada wbudowany w główkę maszyny włącznik, wyposażona jest ponadto w skrzynkę sterującą funkcjami maszyny, co pozwala w łatwy sposób obsługiwać maszynę. Skrzynka umożliwia zarządzanie automatycznymi funkcjami, pozwala zmienić kierunek obrotów czy ustawić prędkość pracy.

Stebnówka z automatycznymi funkcjami

Automatyczne funkcje
Maszyna wyposażona jest w szereg przydatnych i poprawiających komfort pracy funkcji automatycznych takich, jak: obcinanie nici, ryglowanie, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły czy odrzutnik nitki.

Zamknięty suchy obieg Zamknięty "suchy" obieg
Nowoczesny, zamknięty system smarowania podzielony jest na dwie sekcje. Pierwsza jest odpowiedzialna za smarowanie chwytacza i posiada czujnik poziomu oleju, który niski poziom płynu sygnalizuje dźwiękiem. Druga natomiast odpowiada za smarowanie mechanizmów ruchomych z wyłączeniem zabezpieczonej PTFE suchej igielnicy.
Oświetlenie pola pracy LED

Oświetlenie pola pracy
Pracę na maszynie ułatwia zintegrowane 3-stopniowe energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Maszyna kompletna - stebnówka Maszyna kompletna - w 100% gotowa do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
 

 

Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów średnich i ciężkich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak, do 4 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu dolny ząbkowy oraz igłowy
Podnośnik stopki automatyczny, kolanowy i ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 4000 ściegów na minutę
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł 135x5
Oświetlenie pola pracy LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Kontroler ściegu początkowego nie
Odrzutnik nitki tak
Odkrawacz brzegowy nie
Zwiększone pole szycia odległość między igielnicą a ramieniem maszyny wynosi 30 cm
Płyta stołu standardowa 105 x 50 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC Servo, energooszczędny, wbudowany w główkę maszyny
Moc 550 W
Zasilanie 230 V
Regulacja prędkości tak
Gwarancja  
Okres gwarancji 3 miesiące