Stebnówka Texi Tronic 6 Premium EX SET - do krawiectwa lekkiego i średniego

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Texi
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 3 449,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Stebnówka 1-igłowa automatyczna, z transportem dolnym ząbkowym do krawiectwa lekkiego i średniego Texi Tronic 6 Premium EX
 
Maszyna do szycia, stebnówka Texi Tronic 6

Uniwersalna maszyna do szycia typu stebnówka z dolnym transportem przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Texi Tronic 6 Premium jest produktem najnowszej generacji - model mechatroniczny z funkcjami automatycznymi, wśród których znajdują się automatyczne obcinanie nici, programowanie wielkości rygla początkowego i końcowego, automatyczne podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły i inne. Sterowanie nimi umożliwia prosty w obsłudze, wbudowany w główkę panel sterujący.

Stebnówka Texi Tronic wyposażona jest dodatkowo w energooszczędny silnik AC Servo Direct Drive (wbudowany w główkę, bezpośredni napęd igielnicy), co zmniejsza aż o 70% zużycie energii, eliminuje możliwość powstania niepożądanych wibracji (brak paska), a przy tym jest niezwykle silny i wytrzymały.  Posiada także wentylator pozwalający zwiększyć wydajność chłodzenia.

Smarowanie to nowoczesny, tzw. suchy system. Obieg smarowania jest zamknięty i skrócony.

Maszyna kompletna - stebnówka

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Oferowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

PODSTAWA STAND TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa z regulowaną wysokością, malowana proszkowo na kolor srebrny.
BLAT - TABLE TOP TSM PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem o strukturze zoptymalizowanej do przemysłu odzieżowego. Maksymalnie odporna na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS.

Silnik AC Servo

Silnik AC Servo
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem sprzęgłowym. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, nagrzewa się powoli - posiada dodatkowy wnetylator, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych (overlocków i stębnówek). Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 70% mniej) w stosunku do standardowych silników sprzęgłowych, możliwość łatwej regulacji kierunku obrotów, prędkości pracy oraz pozycjonowania igły. Wbudowany jest w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne Direct Drive (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.

Stebnówka z automatycznymi funkcjami

Automatyczne funkcje
Maszyna wyposażona jest w szereg przydatnych i poprawiających komfort pracy funkcji automatycznych takich, jak: obcinanie nici, ryglowanie, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły czy kontroler ściegu początkowego.
Łatwe sterowanie
Sterowanie funkcjami maszyny jest łatwe i czytelne dzięki dużemu panelowi sterowania z wyświetlaczem.

Zamknięty suchy obieg Zamknięty "suchy" obieg
Nowoczesny, zamknięty system smarowania podzielony jest na dwie sekcje. Pierwsza jest odpowiedzialna za smarowanie chwytacza i posiada czujnik poziomu oleju, który niski poziom płynu sygnalizuje dźwiękiem. Druga natomiast odpowiada za smarowanie mechanizmów ruchomych z wyłączeniem zabezpieczonej PTFE suchej igielnicy.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia czytelny, panel sterowania z wyświetlaczem LCD.
pozycjonowanie igły Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczna funkcja zatrzymania igły u góry lub u dołu zapewnia znaczny wzrost wydajności, ponieważ nie wymaga obsługi kółkiem ręcznym przez operatora. Gwarantuje 15% wzrost produktywności.
Oświetlenie pola pracy LED

Oświetlenie pola pracy
Pracę na maszynie ułatwia zintegrowane 3-stopniowe energooszczędne oświetlenie pola pracy LED.

Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu tak | do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny | kolanowy | ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów na minutę
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł 135x5
Oświetlenie pola pracy LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Kontroler ściegu początkowego tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Port USB tak, umożliwia ładowanie zewnętrznych urządzeń takich jak smartphone czy tablet
Płyta stołu standardowa 105 x 50 cm
Specjalne 24 miesiące gwarancji
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC Servo, energooszczędny, wbudowany w główkę maszyny
Moc 550 W
Zasilanie 230 V
Regulacja prędkości tak
 

 

 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
Komplet stopek do stebnówki Texi Vario 8Komplet stopek do stebnówki Texi Vario 8
Komplet stopek do profesjonalnego szycia. W zestawie: liniał magnetyczny SMG, stopka kompensacyjna prawa 1,0 mm - CR10N, pokryta teflonem stopka kompensacyjna prawa 1,0 mm - RF10, uniwersalna stopka teflonowa T35, stopka zwijająca - P25, półstopka lewa P36LN, stopka z liniałem prawym i lewym do patchworku i quiltingu - P723, miara krawiecka 150 cm - DMTS, obcinaczki do nitek S105.

UWAGA! Komplet dodawany jest wyłącznie do maszyn z przedłużoną gwarancją - Texi Premium EX!
Bezpłatna dostawa. Dostawa gratis
Na terenie całego kraju produkt wysyłany jest bezpłatnie.