Stebnówka Siruba DL7200C-BM1-16Q - automat do krawiectwa lekkiego i średniego - AC servo, 230V

 • szt.
 • Cena katalogowa: 3 774,11 zł
 • Rabat: -113,22 zł (3 %)
 • 3 660,89 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia, stebnówka Siruba DL7200C-BM1-16Q - 230V - transport dolny ząbkowy do materiałów lekkich i średnich
 
Maszyna do szycia, stebnówka Siruba DL7200C
Najnowszej generacji profesjonalna maszyna do szycia typu stebnówka od Siruba. Posiada dolny transport ząbkowy, przeznaczona jest do krawiectwa lekkiego i średniego.
Stebnówka jest wyposażona w funkcje automatyczne szycia: automatyczne obcinanie nici, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie na początku i końcu szycia. Sterowanie nimi umożliwia przejrzysty, prosty w obsłudze panel, zintegrowany z główką maszyny do szycia - umożliwia on także regulację wielu innych parametrów takich jak: prędkość szycia, pozycjonowanie igły, kierunek pracy silnika, itd.
Maszyna szyje z prędkością do 5000 ściegów/minutę, posiada ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia (do 5 mm) z dokładnością do 0,1 mm.
Generacja stebnówek Siruba DL7200C bezpośrednio zastępuje  cenioną linię stebnówek Siruba DL7200 (DL7200-BM1-16 , DL7200-BH1-16, DL7200-BX2-16). Siruba DL7200C posiada nowoczesną budowę, wyposażona jest w kilka ciekawych systemów, takich jak:
 • elektroniczna regulacja gęstości ściegu - super precyzyjna dokładność regulacji do 0,1 mm
 • super cicha praca - ząbki transportera sterowane są silnikiem krokowym, maszyna posiada wydajny i mocny ale jednocześnie bardzo cichy silnik AC servo. Dodatkowo cały mechanizm podnoszenia stopki został schowany wewnątrz maszyny, dzięki temu proces podnoszenia opuszczania stopki stał się bardzo cichy. Wszystkie te usprawnienia składają się na bardzo płynną i cichą pracę maszyny.
 • zaprogramowane wzory ściegów oraz system do ich modyfikacji - stebnówka posiada 9 zaprogramowanych wzorów ściegów stebnowych oraz funkcję programowania i zapamiętywania własnych. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Sirubę DL7200C są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiają wytrzymałość zszycia - szycie żagli, namiotów, odzieży technicznej lub roboczej, itp.  
 • rotacyjny system obcinania nici - taki system  automatycznego obcinania nici jest odpowiedni dla różnorodnych rodzajów nici oraz pozostawia krótszą nitkę po obcięciu.   
 • nowy mechanizm wippera (nipper) - system przytrzymujący nitkę na początku szycia. Nowy mechanizm umożliwia także zastosowanie większej ilości różnorodnego oprzyrządowania.
Maszyna do szycia ma wbudowany energooszczędny silnik AC SERVO DirectDrive, który charakteryzuje się małym zużyciem energii oraz dużą mocą.
Kompletna maszyna, gotowa do pracy.

Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.

Podstawa i blat
Maszyna zmontowana jest na przemysłowej podstawie i blacie:

 • Podstawa - stabilna, stalowa podstawa z regulacją wysokości. Malowana w technologii proszkowej.
 • Blat - najwyższej jakości płyta stołu o wymiarach 105 x 55 cm,  wykonana z wielu warstw sklejki znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia pokryta jest laminatem opracowanym specjalnie dla przemysłu odzieżowego.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Smarowanie centralne
Stebnówka posiada klasyczną miskę olejową, tak zwany centralny, otwarty system smarowania. Nowoczesny, wydajny, gwarantuje doskonałe smarowanie układów maszyny do szycia.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy - precyzyjny i cichy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia. Zastosowano silniki krokowe, które znacząco wyciszają prace transportera oraz umożliwiają regulację gęstości ściegu z dokładnością do 0,1 mm
ściegi ozdobne Ściegi ozdobne
Maszyna posiada możliwość zaprogramowania odcinków szycia - wzorów składających się ze ściegu stebnowego szytego po linii prostej w sekwencji przód-tył, co pozwala na uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych i wzmocnionych. W pamięci zapisanych jest 9 wzorów fabrycznych.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem i oznaczeniami funkcji.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się przyciski funkcyjne, które umożliwiają wykonanie: dodanie pojedynczego ściegu, ryglowanie.
duża przestrzeń szycia Pole pracy
Odległość między igielnicą a kolumną maszyny wynosi 26 cm. 
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny (9 mm) | kolanowy (13 mm) | ręczny (5,5 mm)
Wznos igły 15,5 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania centralne, miska olejowa
System igieł | zalecane grubości 16x231 (DBx1) | Nm 75 do 90 (#11 - #14)
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Extra funkcje  
Elektroniczna regulacja gęstości ściegu ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5 mm
Przyciski funkcyjne 2 przyciski funkcyjne umieszczone przy igielnicy: 1/2 długości ściegu, dodanie ściegu, ryglowanie
Programowalne wzory ściegów maszyna posiada 9 zaprogramowanych fabrycznie wzorów ściegów, umożliwia także tworzenie nowych i zapisywanie ich w pamięci
Elektroniczna regulacja gęstości szycia   ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5 mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak