Stebnówka Jack A7-DH - automat do krawiectwa średniego i grubego - ściegi ozdobne

 • Oceń produkt:  
 • Producent: Jack
 • Gwarancja: 1 rok komercyjna | 2 lata konsumencka
 • Dostępność: od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 514,10 zł brutto
 • szt.
 • 3 677,70 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z funkcjami automatycznymi Jack A7-DH do krawiectwa średniego i ciężkiego
 
maszyna do szycia stebnówka Jack A7
Profesjonalna stebnówka z dolnym transportem, podklasa do krawiectwa średniego i ciężkiego Jack A7-DH to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Stebnówka wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie.
Stebnówka Jack A7-DH wyposażona została w nowy elektroniczny system transportu polegający na możliwości programowania ruchu ząbków transportera, który jest sterowany za pomocą silników krokowych. Użycie systemu jest bardzo proste - jednym przyciskiem użytkownik dokonuje wyboru jednej z czterech trajektorii ruchu ząbków:
 1. Materiały standardowe - standardowy transport dla większości tkanin (bluzki, lekkie płaszcze, odzież robocza i casual, lekkie spodnie, itp.)
 2. Materiały śliskie - dociąganie nici i zapobieganie marszczeniu warstw materiału (odzież damska, piżamy, odzież ochronna przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa, itp.)
 3. Materiały cienkie i miękkie - zmniejszenie dociągania nici i zapobieganie zginaniu się igły (odzież sportowa, bielizna, sukienki, itp.)
 4. Materiały ciężkie - szycia wielu warstw, szycia na zgrubieniach, zapobieganie złamaniu igły (płaszcze, kurtki, jeansy, swetry, itp.)
Tak jak inne modele maszyn Jack posiada także w silnik krokowy sterujący długością ściegu, który pozwala elektronicznie ustalić jego długość z dokładnością do 0,1 mm!
Jack A7 posiada także funkcję programowania efektownych ściegów ozdobnych i zapisywanie ich w pamięci maszyny. Użycie tych ściegów nie musi być wyłącznie dekoracyjne! Ściegi wykonane przez Jack A7 są także wzorami wzmocnionymi, znacznie poprawiającymi wytrzymałość zszycia - sugerowane zastosowanie to na przykład szycie tkanin technicznych narażonych na duże obciążenia ściegu - szycie żagli, namiotów, odzieży technicznej lub roboczej. Wśród interesujących funkcji znajduje się także czujnik grubości materiału i możliwość programowania odcinków szycia
A7 ma zamknięty układ smarowania (brak typowej miski olejowej). Poziom oleju kontrolowany jest z pomocą zewnętrznego wizjera oraz elektronicznie. Jack A7 ma dokładniejsze obcinanie nici - długość po obcięciu wynosi 3,5 mm. Igielnica została wykonana ze specjalnego stopu węgla (o zwiększonej elastyczności oraz odporności na ścieranie) – nie wymaga smarowania – dzięki temu znacznie spada ryzyko zaplamienia materiału podczas szycia.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy. Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
informacje glosowe Powiadomienia głosowe - język polski
Cechą stebnówek Jack jest zastosowanie w nich syntezatora mowy, który gwarantuje udzielanie informacji głosowych. Komunikaty głosowe znacznie ułatwiają i usprawniają korzystanie z wielu funkcji, w które jest wyposażona maszyna. Oprócz powitania i pożegnania maszyna informuje bowiem także o wybranej opcji, ułatwiając uniknięcie pomyłki.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Zamknięty układ smarowania
Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Niewielka ilość oleju znajduje się bowiem w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Dzięki temu zapewnione jest mniejsze zużycie oleju, a także bardziej precyzyjne smarowanie mechanizmów maszyny.
transort dolny zabkowy NOWOŚĆ - Transport ząbkowy sterowany elektronicznie
Maszyna posiada elektroniczny system transportu polegający na możliwości wybrania jednej z 4 trajektorii ruchu ząbków, sterowanych za pomocą silników krokowych. System umożliwia łatwe doregulowanie maszyny do każdego rodzaju tkaniny.
ściegi ozdobne Ściegi ozdobne
Maszyna posiada możliwość zaprogramowania odcinków szycia - wzorów składających się ze ściegu stebnowego szytego po linii prostej w sekwencji przód-tył, co pozwala na uzyskanie efektownych ściegów ozdobnych.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka Jack wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia, czujnik grubości materiału.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z wbudowanym głośnikiem, czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się trzy przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz i 1/2 ściegu.
przestrzeń szwalnicza Pole pracy
Odległość między igielnicą a kolumną maszyny wynosi 26 cm.  
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów średnich i grubych
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu n.d.
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny | ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki do 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 3500 ściegów/min
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł | zalecana grubość

16x231 (DBx1) | Nm 110 do 130 (#18 - 21)

Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Extra funkcje  
Elektroniczny system transportu programowanie ruchu ząbków transportera
Przyciski funkcyjne 3 przyciski funkcyjne umieszczone przy igielnicy: 1/2 długości ściegu, dodanie ściegu, ryglowanie
Programowalne odcinki szycia funkcja umożliwiająca szycie ozdobnymi i wzmocnionymi ściegami stebnowymi
Elektroniczna regulacja gęstości szycia   ultra dokładny elektroniczny system regulacji gęstości szycia z dokładnością do 0,1 mm o maksymalnej długości 5 mm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak
 
 
Dodajemy GRATIS do tego produktu
GRATIS - lampka LED USBGRATIS - oryginalna lampka Jack
Energooszczędna lampka LED oświetlająca pole pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilana może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.
GRATIS - oryginalny wentylator JackGRATIS - oryginalny wentylator Jack
Energooszczędny wiatrak posiadający trzy tryby pracy. Posiada magnetyczne mocowanie do główki maszyny, dotykowy włącznik oraz elastyczne ramię. Zasilany może być bezpośrednio z portu USB znajdującego się w maszynie lub z wtyczki ładowarki telefonicznej.