Awaria telefonów stacjonarnych! Prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 501 248 748, 690 993 004. Za utrudnienia przepraszamy.

Stebnówka Jack A5 - automat do krawiectwa lekkiego i średniego - AC Servo, zamknięte smarowanie

  • Oceń produkt:  
  • Producent: Jack
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Dostępność:  od 3 do 7 dni od 3 do 7 dni  
  • szt.
  • 3 222,60 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
 
Profesjonalna maszyna do szycia - stebnówka - z funkcjami automatycznymi Jack A5 do krawiectwa lekkiego i średniego
 
maszyna do szycia stebnówka jack a5
Profesjonalna stebnówka z dolnym transportem przeznaczona do krawiectwa lekkiego i średniego Jack A5 to maszyna kompletna i gotowa do natychmiastowego działania. Stebnówka A5 wyposażona jest w szereg automatycznych funkcji (obcinanie nici, pozycjonowanie igły, programowany rygiel początkowy i końcowy, automatyczne podnoszenie stopki, elektroniczny system naprężenia nici), które znacznie poprawiają komfort użytkowania i zapewniają optymalne warunki do pracy na wysokim poziomie.
Stebnówka Jack A5 jest następcą sprawdzonego i cenionego przez użytkowników modelu Jack A4S. A5 tak jak poprzedniczka posiada zamknięty układ smarowania (brak typowej miski olejowej) ale dodano zewnętrzny wizjer poziomu oleju oraz powiadomienia głosowe PL. Jack A5 ma dokładniejsze obcinanie nici - długość po obcięciu wynosi 3,5 do 4,0mm a w wersji A5-W długość obcięcia nici wynosi tylko 3,0 mm. Igielnica została wykonana ze specjalnego stopu węgla (o zwiększonej elastyczności oraz odporności na ścieranie) – nie wymaga smarowania – dzięki temu znacznie spada ryzyko zaplamienia materiału podczas szycia.
Maszyna do szycia ma wbudowany w główkę energooszczędny silnik AC SERVO (system Direct Drive), który zapewnia ciche i niezawodne działanie, a jej nowoczesna konstrukcja pozwala na lepszą wentylację silnika przekładając się na dłuższą żywotność maszyny. Stebnówka posiada także udoskonaloną konstrukcję systemu transportu oraz docisku materiału, co zapewnia większy zakres grubości szytego materiału.
 
Kompletna maszyna, gotowa do pracy. Maszyna kompletna - w 100% przygotowana do szycia
Zestaw składa się z głowicy maszyny, stołu szwalniczego i silnika. Prezentowana maszyna do szycia jest produktem kompletnym, zmontowanym, wyregulowanym do pracy.
informacje glosowe Powiadomienia głosowe
Wyjątkową cechą stebnówek Jack A5 jest zastosowanie w nich syntezatora mowy, który gwarantuje udzielanie informacji głosowych w języku polskim. Jest to jedyna "mówiąca" maszyna dostępna na rynku, a wszystkie wypowiadane przez nią komunikaty znacznie ułatwiają i usprawniają korzystanie z wielu funkcji, w które jest wyposażona. Oprócz powitania i pożegnania maszyna informuje bowiem także o wybranej opcji, ułatwiając uniknięcie pomyłki.
Silnik AC servo 230V wbudowany w główkę - stebnówka Energooszczędny silnik AC Servo 230V
Bezszczotkowy, posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym silnikiem. Ma niewielkie tarcie, jest cichy, ma długi cykl życia, jest mniejszy i lżejszy. Dedykowany do większości maszyn szwalniczych. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie zużycie energii (do 71% mniej) w stosunku do standardowych silników, możliwość łatwej regulacji prędkości oraz zastosowanie pozycjonera igły.
Wbudowany w główkę maszyny - takie rozwiązanie techniczne (brak podwieszonego silnika pod głowicą maszyny do szycia i paska napędowego) eliminuje niepożądane wibracje i zwiększa moc maszyny.
zamkniety uklad smarowania Zamknięty układ smarowania
Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania, co oznacza, że nie posiada typowej miski olejowej. Niewielka ilość oleju znajduje się bowiem w zamkniętym zbiorniku zabezpieczającym przed jego zabrudzeniem. Dzięki temu zapewnione jest mniejsze zużycie oleju, a także bardziej precyzyjne smarowanie mechanizmów maszyny.
transort dolny zabkowy Transport ząbkowy
Maszyna posiada nowoczesny, precyzyjny transporter dolny, ząbkowy gwarantujący precyzyjne przenoszenie tkanin nawet przy maksymalnej prędkości szycia. 
automatyczne obcinanie nici Automatyczne obcinanie nici
Stebnówka JACK A5 posiada ruchome noże obcinające nitkę – jej długość po obcięciu wynosi 35 do 4 mm w wersji Jack A5 i zaledwie 3 mm w wersji A5-W.
nowoczesne rozwiazania Nowoczesne rozwiązania
Maszyna posiada nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje lepszą wentylacją silnika, która przekłada się na szybszą i bardziej wydajną pracę oraz wydłuża żywotność maszyny. Wyposażona jest także w port USB umożliwiający podłączanie urządzeń zewnętrznych (np. smartphone) lub aktualizację oprogramowania.
funckcje automatyczne Funkcje automatyczne
Stebnówka Jack A5 wyposażona jest w szereg funkcji automatycznych, które znacznie poprawiają komfort pracy. Wśród nich znaleźć można automatyczne obcinanie nici, pozycjonowanie igły, ryglowanie początkowe i końcowe, programowanie parametrów szycia.
Panel sterujący - stebnówka Panel sterowania
Obsługę stebnówki znacznie ułatwia panel sterowania z wbudowanym głośnikiem, czytelnym wyświetlaczem czy przyciskiem resetującym ustawienia maszyny.
dodatkowe przyciski funkcyjne Dodatkowe przyciski funkcyjne
Nad igielnicą stebnówki znajdują się dwa przyciski funkcyjne, które umożliwiają wygodne dodawanie nawet pojedynczego ściegu oraz skorzystanie z szycia wstecz.
Oświetlenie pola pracy LED. Oświetlenie pola pracy LED
Stebnówka wyposażona jest w oświetlenie w postaci pięciu diod LED o czterostopniowej regulacji. Wbudowana jest w główkę maszyny, a światło emitowane przez energooszczędne i wytrzymałe diody idealnie oświetla pole pracy oraz eliminuje potrzebę instalacji dodatkowego oświetlenia przy stanowisku.
 
Dane techniczne maszyny  
Przeznaczenie do materiałów lekkich i średnich
Ścieg stebnowy
Regulacja długości ściegu do 5 mm
Regulacja szerokości ściegu nie dotyczy
Typ transportu dolny ząbkowy
Podnośnik stopki automatyczny | ręczny
Maksymalna wysokość podnoszenia stopki 5 mm - 13 mm
Maksymalna prędkość szycia 5000 ściegów/min
Typ smarowania zamknięty "suchy" obieg
System igieł 16x231 (DBx1)
Zakres grubości igieł (zalecany przez producenta) 75-110
Oświetlenie pola pracy tak | LED
Automatyczne obcinanie nici tak
Automatyczne pozycjonowanie igły tak
Automatyczne podnoszenie stopki tak
Automatyczne ryglowanie tak
Odrzutnik nitki nie
Odkrawacz brzegowy nie
Dodawanie ściegów tak
Czujnik bezpieczeństwa tak
Port USB tak
Płyta stołu (blat) 105 cm x 55 cm
Dane techniczne silnika  
Rodzaj silnika AC servo wbudowany w główkę
Zasilanie 230V
Moc 550W
Regulacja prędkości tak